York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Studio Cambridge Sir Edward Kids

Studio Cambridge Sir Edward Kids

Studio Cambridge Sir Edward Kids

Studio Cambridge Sir Edward Kids Yaz Okulu Nasıldır?   Studio Cambridge Sir Edward Kids programı nerde yapılır? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? Studio Cambridge Sir Edward Kids programında çocukların güvenliği nasıl sağlanır? Studio Cambridge Sir Kids programında sunulan eğitim ve aktiviteler nasıldır? Studio Cambridge Sir Edward Kids programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.   Deneyimli ve uzman eğitim kadrosuyla İngilte...

Studio Cambridge Sir Edward Kids Yaz Okulu Nasıldır?

 

Studio Cambridge Sir Edward Kids programı nerde yapılır? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? Studio Cambridge Sir Edward Kids programında çocukların güvenliği nasıl sağlanır? Studio Cambridge Sir Kids programında sunulan eğitim ve aktiviteler nasıldır? Studio Cambridge Sir Edward Kids programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

 

Deneyimli ve uzman eğitim kadrosuyla İngiltere'nin önde gelen yaz kampı düzenleyicilerinden biri olan Studio Cambridge bünyesinde yer alan Sir Edward Kids yaz kampı Cambridge' e 25 km mesafede bulunan Ely şehrindeki tarihi King's Ely okulunda yapılır. 970 yılında inşaa edilen King's Ely dünyanın en eski okullarından biridir. Studio Cambridge Sir Edward Kids programı boyunca öğrenciler, haftada 15 saat İngilizce dersi alırlar. İngiltere Yaz Okulu Studio Cambridge Sir Edward Kids programında sunulan aktiviteler ve etkinlikler 9-13 yaş aralığındaki çocuklar için özel olarak tasarlanmış olup çocukların eğlenerek öğrenme ilkesini hedef almıştır. Okulda gerçekleşen tüm aktivite ve etkinlikler rehber öğretmenler gözetiminde yapılır. İngiltere Yaz Okulu Studio Cambridge Kids programı boyunca öğrenciler rehber öğretmenlerin de kaldığı 24 saat güvenliğin bulunduğu okulun konforlu yurt odalarında tek ve çift kişilik odalarda misafir edilirler.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Studio Cambridge Sir Edward kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

İngiltere eğitim ücretleri ve konaklama adına aklınızdaki soru işaretlerinizi buyrun Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Studio Cambridge
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Bu program Studio Cambridge Sir Edward bünyesinde bulunan kendi öğrenci yurdunda gerçekleşir. (Tek/Çift Kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Legoland, King's College, Doğal Tarih Müzesi, Tekne ile Londra gezisi, Warwick Kalesi, Cadbury World, Cambridge gezisi, Madame Tussauds, Oxford ve Windsor'a kültürel ve eğitici geziler. Programa katılan öğrenciler Harry Poter temalı aktiviteler, film geceleri, spor ve sanatsal aktiveteler, bilmece geceleri ve daha birçok aktiviteye katılma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri, tenis kortları, yüzme havuzu, modern ve tam donanımlı lüks derslikler.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 05 Temmuz- 2 Ağustos arası minimum 2 hafta eğitim şartı ile 4 Haftalık eğitim verilmektedir. 2 Hafta 2050 £, 3 Hafta 2700 £, 4 Hfata 3070 £
 • Program Sonucu

  Studio Cambridge Sir Edward Kids Öğrenciye Ne Kazandırır?

   

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar