York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

St.Giles St.Andrew’s College Klasik

St.Giles St.Andrew’s College Klasik

St.Giles St.Andrew’s College Klasik

  St.Giles St.Andrew's College klasik yaz programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? St.Giles İnternational yaz okulu güvenliği nasıldır? St.Giles St.Andrew's College Klasik yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? St.Giles St.Andrew's College Klasik yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. St.Giles İnternational tarafından düzenlenmekte olan Kanada Yaz Okulu ...

 

St.Giles St.Andrew's College klasik yaz programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? St.Giles İnternational yaz okulu güvenliği nasıldır? St.Giles St.Andrew's College Klasik yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? St.Giles St.Andrew's College Klasik yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

St.Giles İnternational tarafından düzenlenmekte olan Kanada Yaz Okulu St.Giles St.Andrew's College Klasik yaz programı Toronto'da yapılmaktadır. 100 hektarlık yeşilliklerle dolu bir arsa içerisinde bulunan St.Andrew's College 1893 yılında inşaa edilmiştir. Kanada Yaz Okulu St.Giles St.Andrew's College' de öğrencilerin kaldıkları süre içerisinde yararlanabilecekleri kapalı yüzme havuzu, sanat atölyesi, açık ve kapalı spor alanları gibi daha birçok tesis bulunur. Kanada Yaz Okulu St.Giles St.Andrew's College Klasik yaz kampında öğrenciler maksimum 15 er kişilik sınıflarda haftalık 16 saat İngilizce dersi alırlar. Program dahilinde deneyimli rehber öğretmenler gözetiminde düzenlenen etkinlik ve aktiviteler öğrencilerin fiziksel gelişimi ve dil eğitimini destekleyici niteliktedir. Kanada Yaz Okulu St.Giles St.Andrew's College Klasik Yaz kampında öğrenciler kolejin kendi yurdunda çift ve paylaşımlı konforlu odalarda misafir edilirler. 

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile St.Giles İnternational kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

Kanada eğitim ücretleri ve konaklama adına aklınızdaki soru işaretlerinizi buyrun Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : St. Giles
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 16 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program St.Giles bünyesinde yer alan St.Andrew's College yurtlarında çift kişilik ve paylaşımlı odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca Toronto, Niagara Falls, Canada's Wonderland, CN Tower, ve Casa Loma'ya eğitici ve kültürel geziler düzenlenir.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, kapalı yüzme havuzu, modern spor tesisleri, modern ve tam donanımlı sınıflar, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 1 Temmuz ile 29 Temmuz Tarihleri arasında 1-4 Haftalık dönemler şeklinde Haftalık 1800 CAD. Konaklamasız program seçenegi Haftalık 1075 CAD
 • Program Sonucu

  Kanada Yaz Okulu St.Giles St.Andrew's Klasik Yaz Programı Neler Kazandırır?

   

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar