York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

İngiltere Stafford House Yurt Dışı Yaz Okulu

İngiltere Stafford House Yurt Dışı Yaz Okulu

İngiltere Stafford House Yurt Dışı Yaz Okulu

Yurt dışı yaz okulları arasında en kaliteli, renkli ve farklı programları sunan Stafford House, British Council akredite İngiltere merkezlerinde yıllardan beri süregelen uzun bir tecrübe ile hizmet veriyor. Şehirde, kırsalda veya deniz kıyısında ünlü üniversite ve yatılı okul kampüslerini tercih ediyor. Öğrencilerin güvenliğine gösterilen hassiyet ve keyifli aktiviteler ile en heyecan verici lokasyonlara düzenlenen geziler yaz okulunu daha da eğlenceli hale getiriyor. İngilizcenin dışında tenis,...

Yurt dışı yaz okulları arasında en kaliteli, renkli ve farklı programları sunan Stafford House, British Council akredite İngiltere merkezlerinde yıllardan beri süregelen uzun bir tecrübe ile hizmet veriyor. Şehirde, kırsalda veya deniz kıyısında ünlü üniversite ve yatılı okul kampüslerini tercih ediyor. Öğrencilerin güvenliğine gösterilen hassiyet ve keyifli aktiviteler ile en heyecan verici lokasyonlara düzenlenen geziler yaz okulunu daha da eğlenceli hale getiriyor. İngilizcenin dışında tenis, binicilik, golf, rugby ve sanat dersleri gibi seçenekleride bünyesinde barındıran Stafford House İngiltere yaz okulları, 10  ve 17 yaş aralığındaki öğrencileri, akademik ve profesyonel temel oluşturacak beceriler ile donatmak amacıyla oluşturduğu seçkin programları uyguluyor.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar