York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Amerika Stafford House Yurt Dışı Yaz Okulu

Amerika Stafford House Yurt Dışı Yaz Okulu

Amerika Stafford House Yurt Dışı Yaz Okulu

Stafford House yaz okulu programları ile Amerika’nın en seçkin şehirlerinde ve prestijli üniversitelerdeki kampüslerde öğrencilere hem dil eğitimi alma hemde tatil yapma fırsatı sunmaktadır. Yurt dışı yaz okulları arasında en kaliteli, renkli ve farklı programları sunan Stafford House, British Council akrediteli merkezlerinde yıllardan beri  şehirde, kırsalda veya deniz kıyısında üniversite ve yatılı okul kampüslerinde yaz okulu hizmeti veriyor. Ayrıca keyifli aktiviteler ve heyecan verici yerle...

Stafford House yaz okulu programları ile Amerika’nın en seçkin şehirlerinde ve prestijli üniversitelerdeki kampüslerde öğrencilere hem dil eğitimi alma hemde tatil yapma fırsatı sunmaktadır. Yurt dışı yaz okulları arasında en kaliteli, renkli ve farklı programları sunan Stafford House, British Council akrediteli merkezlerinde yıllardan beri  şehirde, kırsalda veya deniz kıyısında üniversite ve yatılı okul kampüslerinde yaz okulu hizmeti veriyor. Ayrıca keyifli aktiviteler ve heyecan verici yerlere düzenlenen geziler ile dil eğitimini destekliyor. İngilizce dil eğitimini Los Angeles, Boston ve New Haven gibi şehirlerin merkezi konumlarındaki prestijli kampüslerinde sunan Stafford House Amerika yaz okulları, 12  ve 17 yaş aralığındaki öğrencileri, akademik ve profesyonel temel oluşturacak beceriler ile donatmayı hedefliyor.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar