York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Stafford House Toronto Yurt Dışı Dil Okulu

Stafford House Toronto Yurt Dışı Dil Okulu

Stafford House Toronto Yurt Dışı Dil Okulu

"60 yıllık tecrübesi ve alanında uzman eğitimci kadrosu ile Kanada dil okulları içerisinde en çok tercih edilen eğitim kurumlarından biri haline gelen Stafford House Kanada dil okulu, öğrencilerini yabancı dil sınavlarına hazırlamanın yanında, iş İngilizcesi ve akademik İngilizce noktasında da yetkin düzeyde eğitim veriyor." Stafford House Kanada dil okulu, özellikle Toronto’daki yerleşkesinde edebiyat alanındaki üstünlüğü ile kendinden söz etiriyor. Tüm dünyada tanınan, bilinen ve akademisyenl...

"60 yıllık tecrübesi ve alanında uzman eğitimci kadrosu ile Kanada dil okulları içerisinde en çok tercih edilen eğitim kurumlarından biri haline gelen Stafford House Kanada dil okulu, öğrencilerini yabancı dil sınavlarına hazırlamanın yanında, iş İngilizcesi ve akademik İngilizce noktasında da yetkin düzeyde eğitim veriyor."

Stafford House Kanada dil okulu, özellikle Toronto’daki yerleşkesinde edebiyat alanındaki üstünlüğü ile kendinden söz etiriyor. Tüm dünyada tanınan, bilinen ve akademisyenlik alanında itibarı geçen eğitmenler ve ünlü yazarlar bu okulda İngilizce dil eğitimi vermeye devam ediyor. Aynı zamanda Fransızların da yoğun olarak yerleştiği Toronto’daki bu Kanada dil okulu programı, sizlere aldığınız programlar dahilinde bire bir İngilizce’den genel İngilizceye kadar pek çok farklı müfredatı barındırırken, yaklaşık 5 – 6 aylık bir Toronto dil okulu programı ile en az iki seviye İngilizce seviyesi atlayabilirsiniz. Özellikle; enstitü, teknoloji merkezleri ve yerel firmalar Kanada’da eğitim almaya hazırlanan ya da zaten üniversite eğitimi alan kişileri radarına alabiliyorlar.

Kanada dil okulları, ayrıca tatil İngilizcesi seçeneği de verir. Yani, tatil ile İngilizcenizi harmanlamak, hem İngilizce dil kursu alarak hem de tatil planınızı ötelemek istemiyorsanız Toronto’danki Stafford House dil okulu programından faydalanabilirsiniz. Bu programla, haftalık İngilizce dil eğitimi saatiniz 15 saat olacak.

Ayrıca TOEFL hazırlık için de Kanada dil okulu da tercih edilebilir. Sadece TOEFL sınavı hazırlık sürecinde değil finans sektörünün ve temelini yurt dışı dil eğitimine dayandıran şirketler sizlerden TOEFL sertifikaları verebiliyor. Dolayısıyla bu müfredat sizlere faydalı gelebilir.

Tavsiye edebileceğimiz bir diğer Stafford House müfredatı ise sizlere IELTS sınavına hazırlık, Cambridge sertifikaları gibi kurslar veriyorlar. 

Stafford House Toronto’da sizleri sıra dışı bir Yurt Dışı Dil Okulu fırsatı bekliyor. Güvenliğin ve huzurun üst seviyelerde olduğu bu okulda Yurt Dışı Dil Okulu fırsatını York Education tecrübesi ile sizler de yaşayın.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Stafford House
  • Seviye
   : Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Öğretmenler için İngilizce, Tatil İngilizcesi, TOEFL, IELTS, Cambridge sertifikaları, CAE, Birebir İngilizce, Akademik Amaçlı İngilizce
  • Konaklama
   : Aile yanı ve özel yurt konaklama ve otel
  • Dahili Hizmetler
   : Öğrenci salonu, Bilgisayar odaları, Ders çalışma alanları, Multimedya sınıflar,
  • Fiyat
   : Haftalık 231 CAD' dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar