York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Stafford House San Francisco Dil Okulu

Stafford House San Francisco Dil Okulu

Stafford House San Francisco Dil Okulu

Stafford house dil okulunun Amerika'nın global merkezi olan San Francisco'da yer alan merkezi, uluslararası öğrencilerine dil eğitimi konusunda kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Modern ve son teknoloji ile donatılmış sınıflara sahip merkezde, öğrencilerin konforu için ideal bir atmosfer, geleneksel lezzetli yemekler ve kişiye özel özverili hizmet mevcuttur. Ayrıca okul San Francisco'da Chinatown ve Fisherman’s Wharf'a yürüme mesafesinde oldukça merkezi bir lokasyonda yer almaktadır. Diğer lokasy...

Stafford house dil okulunun Amerika'nın global merkezi olan San Francisco'da yer alan merkezi, uluslararası öğrencilerine dil eğitimi konusunda kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Modern ve son teknoloji ile donatılmış sınıflara sahip merkezde, öğrencilerin konforu için ideal bir atmosfer, geleneksel lezzetli yemekler ve kişiye özel özverili hizmet mevcuttur. Ayrıca okul San Francisco'da Chinatown ve Fisherman’s Wharf'a yürüme mesafesinde oldukça merkezi bir lokasyonda yer almaktadır. Diğer lokasyonlara ulaşım da oldukça kolaydır. Birçok alana yönelik dil eğitim programı sunan ve özel olarak tasarlanan programları profesyonel eğitim metodları ile uygulayan Stafford House, uluslararası öğrenciler tarafından en çok tercih edilen okulların başında yer alır. Ders dışandaki zamanlarınızda Amerika'yı keşfetmek ve keyifli anılar biriktirmek için ünlü Golden Gate köprüsü, Cable Cars ve Alcatraz Adası'nı ziyaret edebilirsiniz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Stafford House
  • Seviye
   : Stafford House dil eğitim programları kapsamında; Genel İngilizce (20-25-30), İş İngilizcesi Dönem/Yıl (25-30), Cambridge Sınavı Hazırlık (25-30), IELTS Sınav Hazırlık (25-30) ve Birebir İngilizce çalışmaları yer alır.
  • Konaklama
   : Stafford House bünyesinde yer alan residence öğrenci odalarında (tek/çift kişilik) ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Maksimum 10 kişilik sınıflar, ücretsiz Wİ-Fİ, öğrenci salonu, bilgisayar odası, kişisel çalışma alanı, eğitim materyalleri, kafeterya, terasta öğrenci dinlenme alanı
  • Fiyat
   : Haftalık 294 $'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar