York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Stafford House San Diego Dil Okulu

Stafford House San Diego Dil Okulu

Stafford House San Diego Dil Okulu

Stafford House dil okulu San Diego merkezi, yaşayarak ve keşfederek İngilizce öğrenmek için en ideal lokasyonlardan biridir. Doğal ve canlı atmosferi, güneşli havası ve bir sahil kenti olması San Diego'yu dil eğitimi için en çok tercih edilen şehirlerden biri haline getirir. Stafford House'un merkezi lokasyondaki modern ve dekoratif şekilde dizayn edilmiş, konfor ve eğitim kalitesi önemsenerek tasarlanmış son teknoloji sınıfları, öğrencilere keyifli bir eğitim ortamı sunar. Her yıl onlarca farkl...

Stafford House dil okulu San Diego merkezi, yaşayarak ve keşfederek İngilizce öğrenmek için en ideal lokasyonlardan biridir. Doğal ve canlı atmosferi, güneşli havası ve bir sahil kenti olması San Diego'yu dil eğitimi için en çok tercih edilen şehirlerden biri haline getirir. Stafford House'un merkezi lokasyondaki modern ve dekoratif şekilde dizayn edilmiş, konfor ve eğitim kalitesi önemsenerek tasarlanmış son teknoloji sınıfları, öğrencilere keyifli bir eğitim ortamı sunar. Her yıl onlarca farklı ülkeden yüzlerce kişi gerek dil öğrenmek ve geliştirmek, gerekse profesyonel ve akademik dil desteği almak için Stafford House'da buluşuyor. Ayrıca tam kapsamlı ve verimli programlar dahilinde düzenlenen dil eğitimini destekleyen ve eğlenceli bir eğitim sürecini garantileyen etkinlik ve aktiveler ile öğrenciler sosyalleşme ve kaynaşma imkanı buluyor. Ders dışında da San Diego öğrencilere gezilip görülecek ve keşfedilecek pek çok seçenek sunar. Örneğin; Dünyaca ünlü San Diego hayvanat bahçesini ziyaret edebilirsiniz. Böylelikle dil eğitiminin yanı sıra keyifli bir tatil geçirme şansına da sahip olursunuz.

 
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Stafford House
  • Seviye
   : Stafford House dil okulu programları arasında Genel İngilizce, Akşam İngilizcesi, Profesyonel İngilizce, Akademik İngilizce, IELTS hazırlık, Premium Kurslar ve Küçüklere Yönelik Kurslar yer almaktadır. Dersler haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Stafford House bünyesinde; Aile yanı ve residence öğrenci odaları şeklinde iki konaklama alternatifi bulunur.
  • Dahili Hizmetler
   : Maksimum 10 kişilik sınıflar, öğrenci salonu, bilgisayar odası, kişisel çalışma alanı, ücretsiz Wİ-Fİ, son teknoloji sınıflar, ders kitapları, eğitim materyalleri
  • Fiyat
   : Haftalık 210 $ 'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar