York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Stafford House Londra Dil Okulu

Stafford House Londra Dil Okulu

Stafford House Londra Dil Okulu

1952 yılı itibariyle eğitime başlayan Stafford House, İngiltere’nin en kaliteli eğitim veren dil okullarından biri olarak günümüze kadar adını dünyanın da dört bir yanına duyurarak gelmiştir. İngiltere eğitim sisteminin en önemli parçalarından biri olan British Council’den onayı olan okul, ayrıca English UK üyesi olmasıyla da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için tercih edilen ideal bir eğitim merkezidir. Verdiği kaliteli eğitimle fark yaratıp gözleri üzerine çeken Stafford House School of E...

1952 yılı itibariyle eğitime başlayan Stafford House, İngiltere’nin en kaliteli eğitim veren dil okullarından biri olarak günümüze kadar adını dünyanın da dört bir yanına duyurarak gelmiştir. İngiltere eğitim sisteminin en önemli parçalarından biri olan British Council’den onayı olan okul, ayrıca English UK üyesi olmasıyla da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için tercih edilen ideal bir eğitim merkezidir. Verdiği kaliteli eğitimle fark yaratıp gözleri üzerine çeken Stafford House School of English, ders dışında öğrencilerine sunduğu sosyal aktivite seçenekleriyle olduğu kadar İngiliz kültürünü gösteren gezi organizasyonlarıyla da farklı bir eğitim deneyimi sunar. Okulun eğitim programı ise Genel İngilizce başta olmak üzere İş İngilizcesi ve İngilizce sınavlara hazırlık eğitimlerini kapsar. Londra şehir merkezinde, British Museum ve Covent Garden’a 3-4 dakikalık yürüyüş mesafesindeki Holborn'a konumlanmıştır. Modern ve donanımlı sınıflarda eğitim imkanları sunar. İngiltere eğitim ücretleri ve konaklama olanaklarını Nişantaşı'ndaki York Education ofisimizde buyurun sizlerle birlikte değerlendirelim.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Stafford House
  • Seviye
   : Genel İngilizce (20-25-30), İş İngilizcesi Dönem/Yıl (25-30), Cambridge Sınavı Hazırlık (25-30), IELTS *Sınavı Hazırlık (25-30) eğitim programlarından dilediğinizi seçerek profesyonel eğitim çalışmalarına katılabilirsiniz.
  • Konaklama
   : İsteğe bağlı olarak aile yanı konaklama, öğrenci evi, yurt ve yazlık yurt seçeneklerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz wifi, kütüphane, kafe ,kantin, akıllı tahta, bireysel çalışma odası, öğrenci salonu, ücretsiz bilgisayar salonu
  • Fiyat
   : Haftalık 172£'den başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar