York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Stafford House Cats College Klasik

Stafford House Cats College Klasik

Stafford House Cats College Klasik

Akademik bir şehir olan Cambridge’in kalbinde yer alan Cats College‘da gerçekleştirilen yaz okulu programı, öğrencilere tamamen modern, dinamik ve birçok ayrıcalığı içinde barındıran bir kampüste ve güzel bir lokasyonda dil eğitimi olanağı sunmaktadır. Bünyesinde, alanında deneyimli eğitim liderleri ve özverili kadrosu ile klasik kurs ve yoğun İngilizce olmak üzere 2 program seçeneği sunan Stafford, klasik kurs kapsamında haftada 15 saat, yoğun İngilizce kapsamında ise haftada 20 saati kapsayan ...

Akademik bir şehir olan Cambridge’in kalbinde yer alan Cats College‘da gerçekleştirilen yaz okulu programı, öğrencilere tamamen modern, dinamik ve birçok ayrıcalığı içinde barındıran bir kampüste ve güzel bir lokasyonda dil eğitimi olanağı sunmaktadır. Bünyesinde, alanında deneyimli eğitim liderleri ve özverili kadrosu ile klasik kurs ve yoğun İngilizce olmak üzere 2 program seçeneği sunan Stafford, klasik kurs kapsamında haftada 15 saat, yoğun İngilizce kapsamında ise haftada 20 saati kapsayan derslerle dil eğitimi vermektedir. Ayrıca İngiltere yaz okulu atmosferinde çeşitli etkinlikler ve aktiviteler ile dil eğitimini desteklemektedir. Yapılan, eğitici geziler ile öğrenciler, Cambridge’in tarihi yüzünü ve geleneksel İngiliz kültürünü tanıma fırsatına sahip olmaktadırlar. Stafford House ‘da öğrenciler haftalık dil eğitimi dışında tenis, binicilik, futbol gibi ilgi alanlarında olan aktiviteleri gerçekleştirme ve aynı zamanda geleneksel yaz okulu atmosferinde dil kazanım düzeylerini sosyal çevrede geliştirme ve etüt etme imkanı bulurlar. Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Stafford House, öğrencilere kapsamlı ve verimli bir yaz okulu imkanı sunar.

 
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Stafford House
  • Seviye
   : Klasik Kurs kapsamında haftada 15 saat ve Yoğun İngilizce kapsamında 20 saat dil eğitimi yapılmaktadır. Haftalık gezi programı 1 tam gün ve 2 yarım gün şeklindedir. Program boyunca öğleden sonraları kültürel ve eğlenceli aktiviteler uygulanmaktadır. Sınıf mevcudu maximum 16 öğrenciden oluşmaktadır.
  • Konaklama
   : Cats College yurdunda (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca Londra, Canterbury, Stratford-Upon-Avon, Peterborough, Bury St Edmunds ve Stanford’a eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Program boyunca yüzme, müzik oyunları, futbol, badminton, masa tenisi ve rugby gibi etkinlikler ve çeşitli sportif aktiviteler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, wi-fi bağlantısı
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 01 Temmuz – 12 Ağustos tarihleri arasında Klasik Kurs kapsamında 2-4 ve Yoğun İngilizce kapsamında 1-6 haftalık dönemler şeklinde

   Klasik Yaz 1 Hafta: 830 £
   Yoğun İngilizce 1 Hafta: 930 £

 • Program Sonucu

  *Eğitim ve eğlencenin birleştiği bir okulda eğitim alan öğrenciler stres atıp, yenilenmiş olarak ülkelerine dönerler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar