York Eğitim Danışmanlığı

Stafford House Canterbury Dil Okulu

Stafford House Canterbury Dil Okulu

Stafford House Canterbury Dil Okulu

"Cambridge üniversitesinin akademik anlamda desteğini alan, kültürel ve sanatsal faaliyetleri ile İngiltere dil okulları arasında ön plana çıkan Stafford House Canterbury dil okulu, alanında uzman ve tecrübeli eğitimci kadrosu ile öğrencilerini yabancı dil sınavları, iş İngilizcesi ve akademik İngilizce noktasında yetkin düzeye getiriyor." Stafford House Canterbury  dil okulu, özellikle İngiliz dili ve edebiyatı eğitimi alanlara yönelik programlarıyla ön planda. Ayrıca, uluslar arası tanınırlığ...

"Cambridge üniversitesinin akademik anlamda desteğini alan, kültürel ve sanatsal faaliyetleri ile İngiltere dil okulları arasında ön plana çıkan Stafford House Canterbury dil okulu, alanında uzman ve tecrübeli eğitimci kadrosu ile öğrencilerini yabancı dil sınavları, iş İngilizcesi ve akademik İngilizce noktasında yetkin düzeye getiriyor."

Stafford House Canterbury  dil okulu, özellikle İngiliz dili ve edebiyatı eğitimi alanlara yönelik programlarıyla ön planda. Ayrıca, uluslar arası tanınırlığa sahip olan Cambridge üniversitesinin akademik desteğini de almasıyla birlikte, bu yurtdışı eğitim programı tam size göre. Kültür ve sanat sahneleri ve ihtişamı ile ‘İngiltere’nin Bahçesi’ olarak nitelendirilen bu şehir kültür ve tarih kokan bir atmosfere sahiptir. Stafford House Canterbury İngiltere dil okulu, Londra’ya yakın modern bir kent olmasının yanı sıra bu şehir 2000 yıllık geçmişe sahiptir.

 British Council onaylı ve English UK üyesi olan Stafford House İngiltere dil okulu sizlere yeni nesil ve donanımlı sınıflarda alanında deneyimli yurtdışı eğitim liderleri eşliğinde, seçkin ve ihtiyaca yönelik programları sunuyor. Elbette böylelikle, katılımcıların isteklerine ve ihtiyaçlarına tamamiyle yanıt verebiliyorlar. İngiltere dil okulu programınızın çalıştığı Canterbury'de ki okul merkezi ve ulaşımı kolay bir lokasyonda yer alır.

Haftalık 170 pound olarak fiyatlandırılan İngiltere dil okulu fiyatları, özellikle temmuz ve ağustos aylarında kayıt yaptıran öğrenci ve diğer yurtdışında eğitim katılımcılarına oldukça uygun fiyatlı ve indirimde geliyor. Yaklaşık 3-4 aylık bir İngiltere dil okulu programı ile İngiltere’nin en meşhur dil okulu onaylı sertifika almakla birlikte haftalık 30 saate varan İngilizce dil kursları ile birlikte iş İngilizcesi ve TOEFL gibi spesifik alanlarda da başarılı olabilirsiniz. Stafford House İngilizce dil eğitim programları kapsamında; Genel İngilizce (20-25-30), İş İngilizcesi Dönem/Yıl (25-30), Cambridge Sınavı Hazırlık (25-30), IELTS *Sınavı Hazırlık (25-30) ve Bire bir eğitim yer alıyor.

Tarihi mimarinin arasında bulunan okul size farklı deneyimler yaşamanız için fırsatlar sunar. Sakin ve keyifli bir dil eğitim süreci için Stafford House'u tercih edebilirsiniz. Eğitim masrafları ve konaklama fiyatlarını York Education tecrübesi ile Nişantaşı'daki ofisimizde gelin birlikte planlayalım. 

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 11 Hafta £355.00 Fiyata dahil hizmetler: Kurs Materyalleri
   12 - 23 Hafta £310.00 Fiyata dahil hizmetler: Kurs Materyalleri
   24 - 35 Hafta £255.00 Fiyata dahil hizmetler: Kurs Materyalleri
   36 - 54 Hafta £245.00 Fiyata dahil hizmetler: Kurs Materyalleri
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   30
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Stafford House
  • Seviye
   : Stafford House dil eğitim programları kapsamında; Genel İngilizce (20-25-30), İş İngilizcesi Dönem/Yıl (25-30), Cambridge Sınavı Hazırlık (25-30), IELTS *Sınavı Hazırlık (25-30) ve Bire bir eğitim yer alır.
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama dışında okul dahilinde yer alan öğrenci evinde ya da yazlık yurtta konaklama yapabilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz wifi, kütüphane, akıllı tahta, kafe, bireysel çalışma odası, öğrenci salonu, ücretsiz bilgisayar salonu, dış bahçe
  • Fiyat
   : Haftalık 170 £'dan başlayan fiyatlarla

İlgili Programlar/Okullar