York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Stafford House Cambridge Yaz Okulu

Stafford House Cambridge Yaz Okulu

Stafford House Cambridge Yaz Okulu

  Cambridgeshire eyaletinin en büyük şehridir. Dünyanın en iyi 5 üniversitesinden biri olan Cambridge Üniversitesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Nüfusu 130.000 civarındadır. Londra’nın 105 km kuzeyinde yer alan 'Cambridge Silicon Fen' adındaki teknoloji bölgesinin merkezidir. Cambridge’de yapılan arkeolojik kazılarda Tunç Devri’nden ve eski Roma’dan kalma kalıntılara rastlanmıştır. Bu nedenle tarihi dokusuyla muhteşem bir şehirdir. Ünlü Cavendish Laboratuvarı, King College Chapel’i, Cambridge Ün...

 

Cambridgeshire eyaletinin en büyük şehridir. Dünyanın en iyi 5 üniversitesinden biri olan Cambridge Üniversitesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Nüfusu 130.000 civarındadır. Londra’nın 105 km kuzeyinde yer alan 'Cambridge Silicon Fen' adındaki teknoloji bölgesinin merkezidir. Cambridge’de yapılan arkeolojik kazılarda Tunç Devri’nden ve eski Roma’dan kalma kalıntılara rastlanmıştır. Bu nedenle tarihi dokusuyla muhteşem bir şehirdir. Ünlü Cavendish Laboratuvarı, King College Chapel’i, Cambridge Üniversitesi Kütüphanesi’ni bünyesinde barındırır. Çoğu öğrencinin ilk tercihi olan Cambridge eğitim alanında sizi çok üst seviyelere çıkaracaktır.

 

İngiltere’ de eğitim için gerekenler ve tüm fırsatlar Nişantaşı York Education’ da.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Stafford House
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Aile yanı veya yurt konaklama seçeneği mevcuttur.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Haftada bir tam gün gezi; Londra, Warvick Kalesi, Canterbury. Haftada bir yarım günlük gezi; Stamford, Bury St. , Edmunds, Colchester. Oxford, Windsor. Ayrıca; Futbol, tenis, drama, şehir yürüyüşleri, voleybol, badmington, mini olimpiyatlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Spor salonu, yüzme havuzu, dinlenme odaları, kafe.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 1 Temmuz- 12 Ağustos tarihleri arasında Haftalık 920£
 • Program Sonucu

  Stafford House Cambridge Yaz Okulunun Sizlere Kattıkları Nelerdir?

  *Düzenlenen geziler ile yeni mekanlar ve arkadaşlıklar görmelerine yardımcı olur,

  *Aktivitiler ve spor programları ile fiziksel gelişimine katkıda bulunulur,

  *Dil becerilerini geliştirirken sosyo-kültürel açıdan kendilerini zenginleştirmelerini sağlar,

  *Uzman eğitmenleri ile organizasyon hakkında bilgi edinirler ve kariyer odaklı amaçlarını belirlemede bilgi sahibi olurlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar