York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Stafford House Calgary Yurt Dışı Dil Okulu

Stafford House Calgary Yurt Dışı Dil Okulu

Stafford House Calgary Yurt Dışı Dil Okulu

"1952 yılında kurulan ve bu özelliği ile Kanada dil okulları kapsamında en eski eğitim kurumlarından biri olma ünvanını alan Stafford House Kanada dil okulu, uzman eğitimciler aracılığıyla verdiği dil eğitimlerinin yanı sıra, öğrencilerinin sinema, tiyatro, kültür ve sanat merkezlerine yapacağı gezilerin organizasyonlarını da planlayarak öğrencilerine çok yönlü bir eğitim süreci sağlar." Stafford House Kanada dil okulu, 1952 yılında kuruldu. Bu okul Calgary’nin merkezinde olup, öğrencilerin çok...

"1952 yılında kurulan ve bu özelliği ile Kanada dil okulları kapsamında en eski eğitim kurumlarından biri olma ünvanını alan Stafford House Kanada dil okulu, uzman eğitimciler aracılığıyla verdiği dil eğitimlerinin yanı sıra, öğrencilerinin sinema, tiyatro, kültür ve sanat merkezlerine yapacağı gezilerin organizasyonlarını da planlayarak öğrencilerine çok yönlü bir eğitim süreci sağlar."

Stafford House Kanada dil okulu, 1952 yılında kuruldu. Bu okul Calgary’nin merkezinde olup, öğrencilerin çok sevdiği ücretsiz bir demiryolu ulaşımının yakınında bulunuyor. Yurtdışı eğitim ile Stafford House dil okulu programına kayıt olanlar; Calgary Tower, Calgary Merkez Kütüphanesi, kapalı devasa tropik park, sinema, tiyatro, kültür ve sanat merkezlerine geziler gerçekleştirebilirler. Üstelik, Stafford House dil okulu gezi ve etkinlik alanlarına da çok yakın mesafede bulunuyor. Kanada’nın yurt dışı eğitim konusunda en çok tercih edilen ülkelerinden biri olduğuna şüphemiz yok ve İngilizce dil eğitimi ve çeşitli mesleki kurslar Calgary bölgesinde fazlasıyla mevcut. Stafford House Kanada dil okulu,  Huzurlu ve tertemiz bir atmosferde iyi bir yurtdışı eğitim programı sizleri bekliyor. Calgary’de sizleri bekliyor. Stafford House Kanada dil okulu, iş İngilizcesi ve verdiği profesyonel – iş odaklı sertifika programlarıyla da kendinden söz etiren bir okul diyebiliriz.

Ayrıca, Kanada’da yurtdışı eğitim programlarının tutmasının nedeni; ülkenin öğrenci ve genç odaklı bir strateji izlemesi. Ülkede bulundurulan ve titiz bir şekilde denetlenen ‘host family’ programlarıyla Kanada’da dil eğitimi süresince aile yanı konaklama seçeneklerini tercih ederek daha iyi bir İngilizce ve yurt dışı eğitim performansı gerçekleştirebilirsiniz.

Stafford House Kanada dil okulu, hem akademik sınavlara hazırlık hem de kişisel gelişim odaklı dersler veriyor. Bire bir İngilizce dil okulu programının yanısıra IELTS, TOEFL ve Cambridge sertifikaları gibi akademik amaçlı eğitimlerin yanısıra iş İngilizcesi, genel İngilizce, Celta ve kariyer programları gibi İngilizce dil kurslarından faydalanabilirsiniz.

Haftalık 175 Kanada Doları olarak ücretlendirilen Stafford House dil okulu, ortalama Kanada dil okulu fiyatları skalasında.

Sıcacık insanları ve kültür seviyesi ile sizleri evinizde gibi hissettireceğinden emin olun. Stafford House deneyimi ve York Education tecrübesi ile birleşen Yurt Dışı Dil Okulu sürecinizdeki, eğitim ve konaklama olanaklarınızı gelin Nişantaşı’ndaki York Education ofisimizde beraber detaylandıralım. 

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Stafford House
  • Seviye
   : Genel İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL, IELTS, Cambridge sertifikaları, Birebir İngilizce, Üniversite Hazırlık Programları, Akademik İngilizce, CELTA
  • Konaklama
   : Aile Yanı, Apart/Daire paylaşımı ya da hotelde konaklama seçeneklerinden size uygun olanları değerlendirebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Bilgisayar odaları, Öğrenci salonu, Öğrenci mutfağı, Multimedya sınıflar, Ders çalışma alanları, Global öğrenme merkezi
  • Fiyat
   : Haftalık 227 CAD' dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar