York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Stafford House Brighton Dil Okulu

Stafford House Brighton Dil Okulu

Stafford House Brighton Dil Okulu

Stafford House dil okulu, İngiltere’nin güneyindeki popüler öğrenci şehirlerinden Brighton’ın şehir merkezine 20 dakika yürüme mesafesindedir. Okul, isterseniz kısa bir yürüme mesafesiyle ulaşabileceğiniz Brighton sahiline çok yakındır. Okulda kütüphane, kafeterya ve bilgisayar odası da mevcuttur. British Council onaylı ve English UK üyesi olan Stafford House, sizlere modern ve donanımlı sınıflarda eğitim imkanları sunuyor. Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra IELTS ve Cambridge sınav hazırlık v...

Stafford House dil okulu, İngiltere’nin güneyindeki popüler öğrenci şehirlerinden Brighton’ın şehir merkezine 20 dakika yürüme mesafesindedir. Okul, isterseniz kısa bir yürüme mesafesiyle ulaşabileceğiniz Brighton sahiline çok yakındır. Okulda kütüphane, kafeterya ve bilgisayar odası da mevcuttur. British Council onaylı ve English UK üyesi olan Stafford House, sizlere modern ve donanımlı sınıflarda eğitim imkanları sunuyor. Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra IELTS ve Cambridge sınav hazırlık ve iş İngilizcesi alanlarına yönelik özel tasarlanmış programlar profesyonel eğitim danışmanları ile uygulanıyor. İngiltere'yi keşfetmek ve keyifli bir eğitim dönemi geçirerek dil kazanım düzeyinizi maksimuma çıkarmak Stafford House'da çok kolay.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Stafford House
  • Seviye
   : Dil eğitimi kapsamında; Genel İngilizce (20-25-30), İş İngilizcesi Dönem/Yıl (25-30), Cambridge Sınavı Hazırlık (25-30), IELTS *Sınavı Hazırlık (25-30) ve bire bir programlar mevcuttur.
  • Konaklama
   : Stafford House bünyesinde yer alan konaklama seçenekleri; aile yanı konaklama, öğrenci evi, yurt ve yazlık yurt seklindedir. Size uygun olanı tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz wifi, kütüphane, akıllı tahta, bireysel çalışma odası, öğrenci salonu, ücretsiz bilgisayar salonu, dış bahçe
  • Fiyat
   : Haftalık 205 £'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar