York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Stafford House Boston Dil Okulu

Stafford House Boston Dil Okulu

Stafford House Boston Dil Okulu

Amerika’nın en iyi üniversitelerine ev sahipliği yapan, zengin bir tarihe sahip olan ve öğrenci şehri olarak bilinen Boston ’da düzenlenen dil okulu programı, dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için ideal olanaklar sunar. Amerika dil okulu kapsamında verdiği kaliteli eğitimle fark yaratan  Stafford House School of English ders dışında öğrencilere sunduğu sosyal aktivite seçenekleriyle ve kültürel gezi organizasyonlarıyla farklı bir eğitim deneyimi sunmaktadır. Eğitimler alanında deneyimli eğit...

Amerika’nın en iyi üniversitelerine ev sahipliği yapan, zengin bir tarihe sahip olan ve öğrenci şehri olarak bilinen Boston ’da düzenlenen dil okulu programı, dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için ideal olanaklar sunar. Amerika dil okulu kapsamında verdiği kaliteli eğitimle fark yaratan  Stafford House School of English ders dışında öğrencilere sunduğu sosyal aktivite seçenekleriyle ve kültürel gezi organizasyonlarıyla farklı bir eğitim deneyimi sunmaktadır. Eğitimler alanında deneyimli eğitim liderleri eşliğinde, maximum 15 kişilik modern ve tam donanımlı sınıflar ve çok uluslu ortamda gerçekleştirilir. Stafford House dil okulu kapsamında yapılan dil eğitim çalışmaları ihtiyaca yönelik ve en üst düzey verimliliği sağlayan çalışmalar benimsenerek tasarlanmıştır. Bünyesinde öğrencilere residence odalarda güvenli ve kaliteli bir ortamda konaklama imkanı tanır. Boston Dil Okulları bilinen en yeterli öğrenci şehirlerinden birinde yer alması, akademik anlamda eğitim ve kariyer planlayan kişiler ve yurt dışı eğitim hedefleyen gençler için temel basamak niteliği görmektedir.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Stafford House
  • Seviye
   : Stafford House dil okulu programları arasında Genel İngilizce, Akşam İngilizcesi, Profesyonel İngilizce, Akademik İngilizce, IELTS hazırlık, Premium Kurslar ve Küçüklere Yönelik Kurslar yer almaktadır. Dersler haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Aile yanı yada residence odalarda (tek/çift kişilik) konaklama seçenekleri mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, ücretsiz wifi, medya merkezi, öğrenci salonu
  • Fiyat
   : Haftalık 240 $ 'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar