York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

St. Julians Yurt Dışı Yaz Okulu

St. Julians Yurt Dışı Yaz Okulu

St. Julians Yurt Dışı Yaz Okulu

St.Julians: Malta’nın orta bölgesinde yer alan bir şehirdir. Ülkenin başkenti Valletta’nın kuzeyinde sahil boyunca uzanmaktadır. Genellikle yaz aylarında çok fazla turistin bulunduğu St.Julians huzur kokan bir yer. Fantastik ve eğlenceli halkı ile size unutamayacağınız bir kültürde eğlenceli bir Yurt Dışı Yaz Okulu keyfi yaşatacaktır. Maviliklerin içinde yeşillerin gölgesindeki bu Yaz Okulu size çok şey katacak. Hemen York Education ile iletişime geçin bu fırsatı sakın kaçırmayın....

St.Julians: Malta’nın orta bölgesinde yer alan bir şehirdir. Ülkenin başkenti Valletta’nın kuzeyinde sahil boyunca uzanmaktadır. Genellikle yaz aylarında çok fazla turistin bulunduğu St.Julians huzur kokan bir yer. Fantastik ve eğlenceli halkı ile size unutamayacağınız bir kültürde eğlenceli bir Yurt Dışı Yaz Okulu keyfi yaşatacaktır. Maviliklerin içinde yeşillerin gölgesindeki bu Yaz Okulu size çok şey katacak. Hemen York Education ile iletişime geçin bu fırsatı sakın kaçırmayın.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar