York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

St. Julians Yurt Dışı Dil Okulu

St. Julians Yurt Dışı Dil Okulu

St. Julians Yurt Dışı Dil Okulu

Malta’nın sahil kenti olan St. Julians’da yer alan dil okulları yüksek eğitim standartlarının yanı sıra akdeniz kıyılarında yer alan Malta adasında hem eğitim hemde tatil imkanını bir arada sunar. Sıcak ortamında güvenle dil eğitimi alabileceğiniz St. Julians’da konaklama seçenekleri de çeşitli ve kalitelidir. St. Julians turistik ve canlı bir şehir olması nedeniyle bünyesinde bir çok konaklama alternatifi bulunur ve her ihtiyaca yönelik konaklama ayrıcalığına ulaşmak mümkündür. Özellikle yaz ay...

Malta’nın sahil kenti olan St. Julians’da yer alan dil okulları yüksek eğitim standartlarının yanı sıra akdeniz kıyılarında yer alan Malta adasında hem eğitim hemde tatil imkanını bir arada sunar. Sıcak ortamında güvenle dil eğitimi alabileceğiniz St. Julians’da konaklama seçenekleri de çeşitli ve kalitelidir. St. Julians turistik ve canlı bir şehir olması nedeniyle bünyesinde bir çok konaklama alternatifi bulunur ve her ihtiyaca yönelik konaklama ayrıcalığına ulaşmak mümkündür. Özellikle yaz aylarında dil okulu seçeneğini değerlendirmek isteyen danışanlarımız için uygun gördüğümüz lokasyonlardan biri olan St Julians, doğal güzelliklerin şehri olarak bilinir ve ders dışında doğayla iç içe ve huzurlu vakit geçirip dinlenmek için elverişli bir lokasyondur.

St. Julians dil okulu seçenekleri için Nişantaşı’ndaki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir yada 0216 577 47 77 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar