York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

St. Giles Vancouver Dil Okulu

St. Giles Vancouver Dil Okulu

St. Giles Vancouver Dil Okulu

"Kanada'nın meşhur liman şehri Vancouver'ın merkezindeki modern binası ile bünyesinde birçok farklı dil eğitim programını barındıran St. Giles Vancouver dil okulu, hemen her yaş grubuna hitap edebilen müfredat düzenlemesi ve  tecrübeli eğitmen kadrosu ile Kanada dil okulları içerisinde önemli bir yere sahiptir." St. Giles Kanada dil okulu bünyesinde Kanada’nın meşhur liman şehri Vancouver’da düzenlenen dil okulu programı, Vancouver şehir merkezinde ve kentin ulaşım hizmetlerine yürüyüş mesafesi...

"Kanada'nın meşhur liman şehri Vancouver'ın merkezindeki modern binası ile bünyesinde birçok farklı dil eğitim programını barındıran St. Giles Vancouver dil okulu, hemen her yaş grubuna hitap edebilen müfredat düzenlemesi ve  tecrübeli eğitmen kadrosu ile Kanada dil okulları içerisinde önemli bir yere sahiptir."

St. Giles Kanada dil okulu bünyesinde Kanada’nın meşhur liman şehri Vancouver’da düzenlenen dil okulu programı, Vancouver şehir merkezinde ve kentin ulaşım hizmetlerine yürüyüş mesafesinde gerçekleştiriliyor. Her yıl, yüzlerce farklı ülkeden, dünyanın dört bir yanından onbinlerce yurtdışı eğitim öğrencisi yabancı dil kursu kapsamında İngilizce öğrenmek ve farklı yabancı dilleri de geliştirmek için St Giles 'ı Kanada dil okulu programını tercih ediyor. 1955’te kurulan bu dil okulu, bu süre içinde edindiği tecrübelerle, dünyanın her köşesinden her yaş grubuna hitap edicek sekilde ve her ihtiyaca uygun üstün kalitede İngilizce dil eğitimi veriyor. Kanada dil okulu kapsamında İngilizceyi farklı nedenlerden dolayı öğrenmek isteyen kişiler için ihtiyaca yönelik tasarlanmış tam kapsamlı programlar ile dil eğitim çalışmaları yapılıyor.

 Genel olarak İngilizce öğrenip dil becerilerini geliştirmek, İş İngilizcesi konusunda destek almak, akademik sınavlara hazırlanmak ya da seyahat ve eğlence amaçlı, St.Giles dil okullarında İngilizceyi hızlı ve pratik bir biçimde öğrenmek gayet mümkün. Dersler alanında uzman eğitim liderleri eşliğinde ve farklı ülkelerden yurtdışı eğitim için katılım sağlayan öğrencilerin yer aldığı maximum 12 kişilik sınıflarda interaktif olarak gerçekleştiriliyor.

Kanada dil okulu katılımcıları St. Giles ile birlikte oldukça seçkin bir yurtdışı eğitim müfredatından geçecekler. Seçkin ve kişisel ihtiyaca yönelik tasarlanmış programlar arasında; Genel İngilizce (20-28-30), Uluslar arası Yaz kursu (20-28), IELTS, TOEFL, Cambridge FCE, CPE ve CAE Sınava hazırlık (20-28), İş İngilizcesi Dönem/Yıl (20-28-30), Turist İngilizcesi, Öğretmen Eğitimleri (26) ve Gönüllü Programları bulunmaktadır. Konaklama seçenekleri arasında Aile yanı konaklama ya da Vancouver’daki kampüs yurdunda, residence, hotel ve apart hotellerde çift kişilik ya da tek kişilik odalarla alternatifleriniz mevcuttur.

Çok uluslu ortamda gerçekleştirilen dersler aynı zamanda sosyal ortamda dil kazanım düzeyini pratik etme imkanı da tanımaktadır. Bu şahane şehirde Yurt Dışı Dil Okulu kapsamında eğitim ve konaklama masraflarınızı gelin Nişantaşı'ndaki York Education ofisimizde birlikte planlayalım. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : St. Giles
  • Seviye
   : Seçkin ve ihtiyaca yönelik tasarlanmış programlar arasında; Genel İngilizce (20-28-30), Uluslar arası Yaz kursu (20-28), IELTS, TOEFL, Cambridge FCE, CPE ve CAE Sınava hazırlık (20-28), İş İngilizcesi Dönem/Yıl (20-28-30), Turist İngilizcesi, Öğretmen Eğitimleri (26) ve Gönüllü Programları bulunmaktadır.
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama ya da Vancouver’daki kampüs yurdunda, residence, hotel ve apart hotellerde konaklama seçenekleri mevcuttur. (tek/çift kişilik)
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği, yemek, sosyal ve kültürel programlar
  • Fiyat
   : Haftalık 391 CAD'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar