York Eğitim Danışmanlığı

St. Giles San Francisco Dil Okulu

St. Giles San Francisco Dil Okulu

St. Giles San Francisco Dil Okulu

  Her yıl, yurtdışı eğitim amacıyla yüzlerce farklı ülkeden dünyanın dört bir yanından onbinlerce öğrenci yabancı dil öğrenmek ve dillerini geliştirmek için St Giles dil okulu tercih ediliyor. 1955’te kurulan St. Giles Amerika dil okulu bu süre içinde edindiği tecrübelerle, dünyanın her köşesinden her yaş grubuna hitap edicek sekilde ve her ihtiyaca uygun üstün kalitede İngilizce dil eğitimi veriyor. Amerika dil okulları açısından, özellikle yurtdışı eğitim deneyimi yaşayanlara etkileyici kültü...

 

Her yıl, yurtdışı eğitim amacıyla yüzlerce farklı ülkeden dünyanın dört bir yanından onbinlerce öğrenci yabancı dil öğrenmek ve dillerini geliştirmek için St Giles dil okulu tercih ediliyor. 1955’te kurulan St. Giles Amerika dil okulu bu süre içinde edindiği tecrübelerle, dünyanın her köşesinden her yaş grubuna hitap edicek sekilde ve her ihtiyaca uygun üstün kalitede İngilizce dil eğitimi veriyor. Amerika dil okulları açısından, özellikle yurtdışı eğitim deneyimi yaşayanlara etkileyici kültürü tüm dünyada konuşulan İngilizceyi önemli şekilde etkiliyor. San Francisco’da bulunan St. Giles dil okulu binası, ünlü şehir merkezi market sokağında bulunur ve çok popüler olan Union meydanından ve Gate of Chinatowndan sadece 2 blok uzaklıkta yer alır. Okul, uluslararası hislerle dolu ve California 'da deneyim edinmek isteyen öğrenciler için ideal standartlara sahiptir.

Yurtdışında eğitim alanların pek çoğu; kaç haftalık bir İngilizce dil kursu almaları gerektiğini, yurtdışında dil okulu programlarına katılım sağlayabildikleri takdirde çalışıp çalışamayacaklarını merak ediyorlar. Dünyada, yurtdışı eğitim sağlayan ülkelerden sadece İrlanda, yurtdışında eğitim ve çalışma fırsatı sağlıyor.  Amerika’da çalışmak ve okumak için yüksek lisans programlarından bir tanesine katılmanız ve devam etmeniz gerekli.

Amerika dil okulu fiyatları hakkında detaylı bilgileri, listede detaylarıyla inceleyebilirsiniz.

Aklınızda, yurtdışında lisans programı varsa tercihiniz Amerika dil okulu programları olabilir. St. Giles dil okulu dahil pek çok Amerika dil okulu programı, artık sadece SAT, TOEFL gibi Amerika odaklı İngilizce dil eğitimi ve akademik eğitim değil aynı zamanda Cambridge sertifikaları, CPE ve CAE sınav hazırlıkları gibi İngiltere’ye yönelik dil eğitimleri de veriyorlar. Bunun yanısıra St. Giles Amerika dil okulu ile birlikte yurtdışı eğitim programlarının yüksek segment dil eğitimleri dahilinde; Genel  İngilizce (20-22-28), Uluslar arası yaz kursu (22-28), ISC geçiş Kursu, Akademik Amaçlı İngilizce, Sanat Tasarımı İçin İngilizce, Turistik İngilizce, İş İngilizcesi, Platinum Kurs, Gönüllü Programı, TOEFL,TOEIC Cambridge FCE, CPE ve CAE Sınava hazırlık (20-28) ve Öğretmen Eğitimleri alanlarında hizmet verilir.

Konaklama seçenekleriniz içerisinde Aile yanı konaklama, residence odalar ya da okulun önerdiği otellerde uygun imkanlar ile konaklama seçenekleri mevcut. 200 dolarlık fiyatı, kendi içerisinde Okul bünyesinde bireysel öğrenci çalışma merkezi, öğrenci cafeleri, öğrenci bilgisayarları ve wifi, kütüphane, platinum center hizmetleri yer alır.

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 3 Hafta $ 506
   4 - 7 Hafta $ 457
   8 - 11 Hafta $ 448
   12 - 23 Hafta $ 427
   24 - 24 Hafta $ 298
   25 - 35 Hafta $ 290
   36 - 54 Hafta $ 282
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : St. Giles
  • Seviye
   : Dil eğitimleri dahilinde; Genel İngilizce (20-22-28), Uluslar arası yaz kursu (22-28), ISC geçiş Kursu, Akademik Amaçlı İngilizce, Sanat Tasarımı İçin İngilizce, Turistik İngilizce, İş İngilizcesi, Platinum Kurs, Gönüllü Programı, TOEFL,TOEIC Cambridge FCE, CPE ve CAE Sınava hazırlık (20-28) ve Öğretmen Eğitimleri alanlarında hizmet verilir.
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama, residence odalar ya da okulun önerdiği otellerde uygun imkanlar ile konaklama seçenekleri mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Okul bünyesinde bireysel öğrenci çalışma merkezi, öğrenci cafeleri, öğrenci bilgisayarları ve wifi, kütüphane, platinum center hizmetleri yer alır.
  • Fiyat
   : Haftalık 200 $'dan başlayan fiyatlarla

İlgili Programlar/Okullar