York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

St. Giles Londra Klasik

St. Giles Londra Klasik

St. Giles Londra Klasik

  St. Giles Yaz Okulu kapsamında Londra merkezde Westminster University’ de gerçekleştirilen dersleri ve 5 dakika uzaklıktaki University College London’ da konaklama seçenekleriyle karşınızda. Kampüste mükemmel öğrenme imkanı, rekreasyonel tesisler ve etkileyici etkinlik-gezi programları sunuyor. Sportif aktivitelerin yapıldığı modern spor salonu ile, dahili olanakların çeşitliliği ve uzman eğitmenlerin saygınlığı ile öne çıkan bir program. Eğitiminiz süresince Londra’ nın merkezinden başlayıp ...

 

St. Giles Yaz Okulu kapsamında Londra merkezde Westminster University’ de gerçekleştirilen dersleri ve 5 dakika uzaklıktaki University College London’ da konaklama seçenekleriyle karşınızda. Kampüste mükemmel öğrenme imkanı, rekreasyonel tesisler ve etkileyici etkinlik-gezi programları sunuyor. Sportif aktivitelerin yapıldığı modern spor salonu ile, dahili olanakların çeşitliliği ve uzman eğitmenlerin saygınlığı ile öne çıkan bir program. Eğitiminiz süresince Londra’ nın merkezinden başlayıp çeşitli mekanlarda genel-kültür seviyenizi de dil becerilerinizle harmanlayıp sıradışı bir yaz okulu fırsatını yakalayabilirsiniz. Program ayrıca gündüz konaklamasız eğitim seçeneği de sunuyor.

Program hakkında dikkat edilmesi gereken noktalar ve başlangıç tarihleri adına sizleri Nişantaşı York Education ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : St. Giles
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Okul Yurt Konaklamalı
  • Etkinlik ve Geziler
   : Tam gün geziler; Brighton, Oxford. Yarım gün geziler; London Eye, Tower of London, Covent Garden. Aktiviteler; Temalı aktiviteler düzenlenir, her hafta değişiklik gösterir.
  • Dahili Hizmetler
   : Konaklama, Yemekler, Kayıt Ücreti, Multimedya Bilgisayar Odaları, Ücretsiz Wifi.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Klasik Program haftalık 985£, Gündüz Konaklamasız Program Haftalık 585£
 • Program Sonucu

  İngiltere Yaz Okulu St. Giles Londra Klasik Programı Getirileri Nelerdir?

  *Sportif aktiviteler ile kişisel gelişimlerine katkıda bulunurlar,

  *Kariyer odaklı planlamalarında daha organize olmayı öğrenirler,

  *Çok uluslu ortamdaki eğitim sürecinde farklı ülkelerden birçok arkadaş edinirler ve bol pratik yapma şansı bulurlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar