York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

St Giles Londra Dil Okulu

St Giles Londra Dil Okulu

St Giles Londra Dil Okulu

Her yıl, yüzlerce farklı ülkeden ,dünyanın dört bir yanından onbinlerce öğrenci yabancı dil öğrenmek ve İngiltere' de eğitim almak için St Giles’i tercih ediyor. 1955’te kurulan bu okul, bu süre içinde edindiği tecrübelerle, dünyanın her köşesinden her yaş grubuna hitap edicek sekilde ve her ihtiyaca uygun üstün kalitede İngilizce dil eğitimi vermektedir. Her insan İngilizceyi farklı nedenlerden dolayı öğrenmek isteyebilir. İster amacınız genel olarak İngilizce öğrenip dilinizi geliştirmek olsun...

Her yıl, yüzlerce farklı ülkeden ,dünyanın dört bir yanından onbinlerce öğrenci yabancı dil öğrenmek ve İngiltere' de eğitim almak için St Giles’i tercih ediyor. 1955’te kurulan bu okul, bu süre içinde edindiği tecrübelerle, dünyanın her köşesinden her yaş grubuna hitap edicek sekilde ve her ihtiyaca uygun üstün kalitede İngilizce dil eğitimi vermektedir. Her insan İngilizceyi farklı nedenlerden dolayı öğrenmek isteyebilir. İster amacınız genel olarak İngilizce öğrenip dilinizi geliştirmek olsun, ister iş İngilizcesi öğrenmek isteyin, isterseniz seyahat veya eğlence amaçlı dil eğitimi almayı düşünüyor olun. St.Giles’da İngilizceyi hızlı ve pratik bir biçimde profesyonel eğitim çalışmaları ve modern teknikler ile öğrenebilirsiniz. St. Giles dil okulu ayrıca English UK üyesidir. Londra merkezi, gösterişli bir binada Bloomsbury’ de, British Museum’ a  5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunur. Okul gayet canlı ve geniş bir alana sahiptir ve uluslararası öğrencilere rahat çalışma olanakları sunmaktadır. Okulda derslerın dısında sosyal aktiviteler olarak London turu, tiyatro geceleri, müze gezileri ve diğer şehir merkezlerine geziler gibi çeşitli aktiviteler yapılmaktadır. İngiltere' de okumak için gerekenler ve İngiltere eğitim fiyatları adına sizleri aydınlatmak için, Nişantaşı'ndaki York Education ofisimize ziyaretinizi bekliyoruz.

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 3 Hafta £ 315
   4 - 7 Hafta £ 284
   8 - 11 Hafta £ 268
   12 - 23 Hafta £ 252
   24 - 24 Hafta £ 219
   25 - 35 Hafta £ 217
   36 - 54 Hafta £ 214
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : St. Giles
  • Seviye
   : St. Giles bünyesinde dil eğitim çalışmaları kapsamında; Genel İngilizce (20-28), Uluslararası Yaz kursu (20-28), IELTS, TOEFL, Cambridge FCE, CPE ve CAE Sınava hazırlık (20-28), İş İngilizcesi Dönem/Yıl (20-28), İngilizce Başlangıç (20-28), Öğretmenler için İngilizce öğretme Eğitimleri (26) ve Gönüllü Programları yer alır.
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama, residence odalar ve hotel konaklama seçenekleri mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Kütüphane ve öğrenci kitap marketi, öğrenci kafe, çatı bahçesi,öğrenci çalışma merkezi, akıllı tahta ve modern sınıflar, ücretsiz internet, geliştirilmiş güvenlik, yönetici merkezi ve odası, ulaşılabilir tekerlekli sandalye
  • Fiyat
   : Haftalık 150 Gbp'den başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar