York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

St. Giles Eastbourne Dil Okulu

St. Giles Eastbourne Dil Okulu

St. Giles Eastbourne Dil Okulu

St. Giles Eastbourne Dil Okulu kapsamında bünyesinde yer alan seçkin programlar ile hizmet sunar. İngilizce'yi Eastbourne’da bulunan okulunda profesyonel eğitim liderleri eşliğinde ve tam kapsamlı eğitim çalışmaları ile öğrenebilirsiniz. Size en uygun programı seçerek çok uluslu ortamda gerçekleştirilen dersler ve ders sonrası dil gelişimini destekleyen aktiviteler ile eğitimi keyifli hale getirebilirsiniz. St. Giles dil okulu, Eastbourne şehir merkezi ve sahile yalnızca 5 dakika yürüme mesafesi...

St. Giles Eastbourne Dil Okulu kapsamında bünyesinde yer alan seçkin programlar ile hizmet sunar. İngilizce'yi Eastbourne’da bulunan okulunda profesyonel eğitim liderleri eşliğinde ve tam kapsamlı eğitim çalışmaları ile öğrenebilirsiniz. Size en uygun programı seçerek çok uluslu ortamda gerçekleştirilen dersler ve ders sonrası dil gelişimini destekleyen aktiviteler ile eğitimi keyifli hale getirebilirsiniz. St. Giles dil okulu, Eastbourne şehir merkezi ve sahile yalnızca 5 dakika yürüme mesafesinde yer alır. Merkez daha kişisel bir öğrenme deneyimi yaşamak isteyenler ve ilk kez yurt dışına giden genç öğrenciler için idealdir. Okul İngiltere'nin en güneşli olan şehrinde yer almasının yanı sıra yılda 4 milyon ziyaretçi almaktadır. St. Giles kalitesini York Education tecrübesi ile harmanlayıp Yurt Dışı Dil Okulu hayalinizi gerçekleştirmek adına sizleri Nişantaşı'ndaki York Education ofisimize bekliyoruz. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : St. Giles
  • Seviye
   : Seçkin ve ihtiyaca yönelik programlar arasında; Genel İngilizce (20-28), Uluslararası Yaz kursu (20-28), IELTS, TOEFL, Cambridge FCE, CPE ve CAE Sınava hazırlık (20-28), İş İngilizcesi Dönem/Yıl (20-28), İngilizce Başlangıç (20-28), Öğretmen Eğitimleri (26) ve Gönüllü Programları
  • Konaklama
   : St. Giles bünyesinde; Aile yanı konaklama, konuk evi, residence odalar ve hotelde konaklama seçeneklerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Öğrenci kafesi, ücretsiz wifi, öğrenci çalışma merkezi, akıllı tahta, öğrenci kitap alanı, bahçe terası
  • Fiyat
   : Haftalık 160 £'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar