York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

St. Giles Brighton Dil Okulu

St. Giles Brighton Dil Okulu

St. Giles Brighton Dil Okulu

"İngiltere dil okulları kapsamında verdiği akademik dil eğitimi ile ön plana çıkan St. Giles Brighton dil okulu, yer yıl yüzlerce farklı ülkeden binlerce öğrenciye yabancı dil öğretmenin yanında kültürel eğitim programları vererek de katkı sağlar." St. Giles İngiltere dil okulu, özellikle İngiltere’de; Oxford, Londra ve Brighton gibi çeşitli bölgelerde çalışmaya devam ediyor. Bu yurtdışı eğitim programı, kökenini epey eskilere dayandırıyor 1955’de kurulan bu İngiltere dil okulu, 1955 yılından b...

"İngiltere dil okulları kapsamında verdiği akademik dil eğitimi ile ön plana çıkan St. Giles Brighton dil okulu, yer yıl yüzlerce farklı ülkeden binlerce öğrenciye yabancı dil öğretmenin yanında kültürel eğitim programları vererek de katkı sağlar."

St. Giles İngiltere dil okulu, özellikle İngiltere’de; Oxford, Londra ve Brighton gibi çeşitli bölgelerde çalışmaya devam ediyor. Bu yurtdışı eğitim programı, kökenini epey eskilere dayandırıyor 1955’de kurulan bu İngiltere dil okulu, 1955 yılından bu yana attığı adımların ardından, birkaç yıl içinde edindiği tecrübelerle, dünyanın her köşesinden her yaş grubuna hitap edicek sekilde ve her ihtiyaca uygun üstün kalitede İngilizce Dil Eğitimi verir hale geldi.

Ağırlıklı olarak kişiye özel ve kişiselleştirilmiş İngiltere dil okulu programı vaat eden St. Giles Brighton, yurtdışı eğitim paketleri içerissinde 20, 28 ve 30 saatlik farklı alanlarda dil eğitimi veriyor. Seçkin ve ihtiyaca yönelik tasarlanmış İngiltere dil okulu programları arasında; Genel İngilizce (20-28-30), Uluslar arası Yaz kursu (20-28), IELTS, TOEFL, Cambridge FCE, CPE ve CAE Sınava hazırlık (20-28), İş İngilizcesi Dönem/Yıl (20-28-30), Turist İngilizcesi, Öğretmen Eğitimleri (26) ve Gönüllü Programları yer alıyor. Bu yurtdışı eğitim programının fiyatı ise haftalık 180 pound’tan başlıyor!

İngiltere dil okulu programlarından St Giles, ayrıca English UK üyesidir ve İngiltere'de öğrencilerine yurtdışında İngilizce kursları arasında seçenek sunar. İngilizceyi dünyanın en ünlü şehirlerinden biri olan ve deniz kenarında bulunan Brighton'da öğrenebilirsiniz. Brighton’da bulunan dil okulu şehir merkezinde, deniz kenarından ve şehirdeki ana alışveriş merkezlerinden sadece birkaç dakikalık uzaklıktadır. Okulun bulunduğu konum merkezi noktada yer alır ve ulaşım kolaydır. Deniz kenarında üst seviye bir Yurt Dışı Dil Okulu keyfini tatmak kim istemez ki? Konaklama ve eğitim ücreti masraflarınız için Nişantaşı'ndaki York Education ofisimizde buyrun sizleri misafir edelim, kafanızda soru işareti kalmasın. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : St. Giles
  • Seviye
   : Seçkin ve ihtiyaca yönelik tasarlanmış programlar arasında; Genel İngilizce (20-28-30), Uluslar arası Yaz kursu (20-28), IELTS, TOEFL, Cambridge FCE, CPE ve CAE Sınava hazırlık (20-28), İş İngilizcesi Dönem/Yıl (20-28-30), Turist İngilizcesi, Öğretmen Eğitimleri (26) ve Gönüllü Programları bulunmaktadır.
  • Konaklama
   : St. Giles bünyesinde rezidans odalarda, konuk evinde, hotelde ya da aile yanında konaklama seçeneklerinden size uygun olanı seçebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : St. Giles George Street Residence öğrenci kafesi, ücretsiz wifi, öğrenci çalışma merkezi, akıllı tahta, öğrenci kitap alanı, platin öğrenci alanı tesisin sunduğu hizmetler arasında yer alır.
  • Fiyat
   : Haftalık 180 £'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar