York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Spokane Community Colleges

Spokane Community Colleges

Spokane Community Colleges

Yurtdışı eğitim programları arasında, en nitelikli ve kişisel gelişime en çok katkı sağlayan eğitim programlarından bir tanesi de Amerika’da lise eğitimi. Eğitim sistemini, girişimciliğe, spora ve liderliğe odaklayan Amerika’da lise eğitim programları, yurtdışı eğitim için Amerika’ya gelen öğrencilere de çeşitli avantajlar sunuyor. .Hem sizleri kariyerinizin ilk adımlarını veriyor hem de Amerika’da üniversite eğitimi için gerekli zemini hazırlıyorlar. Bununla birlikte Community College’lar da y...

Yurtdışı eğitim programları arasında, en nitelikli ve kişisel gelişime en çok katkı sağlayan eğitim programlarından bir tanesi de Amerika’da lise eğitimi. Eğitim sistemini, girişimciliğe, spora ve liderliğe odaklayan Amerika’da lise eğitim programları, yurtdışı eğitim için Amerika’ya gelen öğrencilere de çeşitli avantajlar sunuyor. .Hem sizleri kariyerinizin ilk adımlarını veriyor hem de Amerika’da üniversite eğitimi için gerekli zemini hazırlıyorlar.

Bununla birlikte Community College’lar da yurtdışı eğitim ile alabileceğiniz nitelikli eğitim içeriklerinden bir tanesidir. Üniversite her zaman hayallerinize tam olarak hitap eden bir bölüm ile birlikte anlamlı hale gelmektedir. Bunun her üniversite sadece gitmek için gidilmez. Bazı durumlarda da istediğiniz üniversiteyi tam olarak istediğinizden emin olmak gerekir. Uzmanlaşmak istediğiniz alanı tam olarak belirlemeniz geleceğiniz açısından da oldukça başarılı bir görüntü oluşturacaktır.

 Spokane Community College her zaman bunun bilincinde olan bir yurtdışı eğitim kurumu olarak karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte, eğer kafanızda geleceğinizle ilgili herhangi bir mesleki bilgi ya da kariyer planlaması oluşmadıysa Amerika’da lise eğitimi esnasında kariyer planlarınız ve gelececk planlarınız yerli yerine oturacaktır. Alanında uzmanlaşmak isteyen bütün öğrencilerin her zaman ilk tercihleri olmayı başaracaktır. Bunun için özellikle sağlık alanının herhangi bir bölümünde uzmanlaşmak ve bu bölümlerde çalışabilmek için her zaman en çok tercih edilen bir yurtdışı eğitim kurumu oldu.

Spokane Community College her zaman yoğun sosyal aktivitelere de önem veriyor. Zira sağlık alanında karşılaşılabilen can sıkıcı durumları ortadan kaldırabilmek için böyle aktivitelere mutlaka ihtiyaç vardır. Bunun için kampüs içi hayat oldukça gelişti. Bu hayatın çok fazla gelişmesi ile birlikte sosyal hayatta da güzel bir başarı elde edebileceksiniz. Amerika’da lise eğitimi almanın bir avantajlı kısmı ise, eğitiminizi aile yanı konaklama seçeneğiyle değerlendirirseniz aile içi iletişim ve haftasonu gezmeriyle ve etkinlikleriyle İngilizceniz oldukça gelişecektir.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar