York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

İngiltere Sotheby s Institute of Art

İngiltere Sotheby s Institute of Art

İngiltere Sotheby s Institute of Art

Sanat eğitimi almak ve sanatla daha yakından ilgilenmeye başlamak, heykel, resim, edebiyat, müzik gibi sanatın pek çok farklı alanıyla ayrı ayrı ilgilenen kişiler için en büyük amaçlardan birisidir. Belli aşamaları katettikten sonra ise, daha da ilerleme sağlayabilmek ve akademik anlamda bilgi alabilmek amacıyla belli kurumlara başvuru yapmak ve bu kurumlardan eğitim aldığını belgelemek, kişilerin bu alanda söz sahibi olabilmelerinin de önünü açacaktır. 1969 yılından bu yana sanat üzerine verdi...

Sanat eğitimi almak ve sanatla daha yakından ilgilenmeye başlamak, heykel, resim, edebiyat, müzik gibi sanatın pek çok farklı alanıyla ayrı ayrı ilgilenen kişiler için en büyük amaçlardan birisidir. Belli aşamaları katettikten sonra ise, daha da ilerleme sağlayabilmek ve akademik anlamda bilgi alabilmek amacıyla belli kurumlara başvuru yapmak ve bu kurumlardan eğitim aldığını belgelemek, kişilerin bu alanda söz sahibi olabilmelerinin de önünü açacaktır.

1969 yılından bu yana sanat üzerine verdiği eğitimlerle adından söz ettirmeyi başaran bir kusum olan Sotheby s Institute of Art da bahsi geçen kurumsal yerlerden birisi. Londra, New York ve Los Angeles içerisinde farklı şubeleri bulunan enstitü, aynı zamanda Çin içerisinde de belli bir etki alanına sahip olan kampüslerden birisinin sahibidir. İngiltere’de eğitim almak ya da ABD’ye gitmek gibi amaçlarınız varsa, ya da dünyanın yeni yükselen dillerinden birisi olan Çince’yi de bu vesile ile öğrenmeyi amaçlıyorsanız, Sotheby s Institute of Art’ın farklı şubelerine katılım talebinde bulunmanız size oldukça hızlı ve kaliteli bir ilerlemeyi de sağlayabilir.

Kurs ücretleri konusunda muadillerinden daha yüksek bir fiyat tablosuyla dikkat çekmekte olan Sotheby s Institute of Art, enstitülerinden mezun olan kişinin alacağı diplomanın ve belgelerin pek çok alanda geçerli olacağının da garantisini vermektedir. Ayrıca sanata karşı bakışınız, bu alandaki akademik ve teknik bilginizin bir hayli ilerleyecek olması da cabası. Hangi mesleği yapıyorsanız olun, bu sizler için oldukça önemli bir artı olacaktır.

Yaz kursları ve dönemsel verdiği programlar sayesinde uzun vadeli bir katılıma ihtiyaç olmadan da size eğitim imkanı sunabilen Sotheby s Institute of Art, öğrencilerine sunduğu tüm imkanlarıyla sanat okulu ihtiyacınızı karşılamak konusundaki en büyük adaylardan birisi.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar