York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Sol Camps Amerika Yaz Okulu

Sol Camps Amerika Yaz Okulu

Sol Camps Amerika Yaz Okulu

Sol Camps yaz okulu dünyanın pek çok yerinde sunduğu çeşitli yaz programları ile 4-17 yaş aralığındaki çocuklara uluslararası platformda dil eğitim imkanı sunmaktadır. Dünya çapında 7 merkezi bulunur ve Kanada, İngiltere, Amerika ve Avustralya bu ülkeler arasındadır. Haftada 15 ve 20 saat seçenekleri ile İngilizce eğitimin yanı sıra spor, sanat, macera ve +aktivite programları ile gençlere keyifli bir yaz dönemi sunar.Sol Camps yaz okulu; Tam kapsamlı ve güvenli kampüslerinde ev konforunda konak...

Sol Camps yaz okulu dünyanın pek çok yerinde sunduğu çeşitli yaz programları ile 4-17 yaş aralığındaki çocuklara uluslararası platformda dil eğitim imkanı sunmaktadır. Dünya çapında 7 merkezi bulunur ve Kanada, İngiltere, Amerika ve Avustralya bu ülkeler arasındadır. Haftada 15 ve 20 saat seçenekleri ile İngilizce eğitimin yanı sıra spor, sanat, macera ve +aktivite programları ile gençlere keyifli bir yaz dönemi sunar.

Sol Camps yaz okulu; Tam kapsamlı ve güvenli kampüslerinde ev konforunda konaklama imkanı, sağlıklı ve besleyici öğünler, eğitici ve eğlenceli haftasonu gezileri, geleneksel okul oyunları ve kültürel etkinlikler ile çocuklar için güvenilir ortamda yaz kampı imkanı sağlar. Sol Camps yaz programları ile çocuklar yurt dışı eğitimi deneyimlemenin yanı sıra İngilizceyi yerinde öğrenme ve bolca pratik yapma, yeni kültürleri keşfetme ve yaşayarak öğrenme şansı bulurlar. 

Sol Camps program seçenekleri ve diğer yaz okulları hakkında detaylı blgi için York'tan ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Sol Schools
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar