York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Sliema Yurt Dışı Yaz Okulu

Sliema Yurt Dışı Yaz Okulu

Sliema Yurt Dışı Yaz Okulu

Malta Adası Avrupa'nın gözde lokasyonlarından biridir. Kilometrelerce uzunlukta sahiller dışında bir çok koy ve limana ev sahipliği yapar. Sliema şehri ise Malta'nın en hareketli ve turistik lokasyonlarından biridir. Sliema oldukça güvenli ve sıcak bir şehirdir. 7000 yıllık tarihi ile Malta adeta bir açık hava müzesi gibidir. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Mdina ve tarihin en gizemli yeraltı kalıntısı olan Hal Saflieni buradaki değerli yapıtların arasında yer alıyor. Sliema 'nı...

Malta Adası Avrupa'nın gözde lokasyonlarından biridir. Kilometrelerce uzunlukta sahiller dışında bir çok koy ve limana ev sahipliği yapar. Sliema şehri ise Malta'nın en hareketli ve turistik lokasyonlarından biridir. Sliema oldukça güvenli ve sıcak bir şehirdir. 7000 yıllık tarihi ile Malta adeta bir açık hava müzesi gibidir. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Mdina ve tarihin en gizemli yeraltı kalıntısı olan Hal Saflieni buradaki değerli yapıtların arasında yer alıyor. Sliema 'nın renkli atmosferinde, özellikle yaz döneminde harika deneyimler edinmek mümkün. Sosyalleşmek adına yapılabilecek etkinliklerin yanı sıra tarihi geziler ve sahilde vakit geçirmek şehrin kültürünü keşfetmek ve keyifli deneyimler edinmek için yeterlidir. Sliema 'da yaz okuluna katılan gençler Akdeniz 'e kıyıları olan bu sahil kentinde sakin ve verimli bir eğitim süreci ve yaz tatili geçirirler.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar