York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Sliema Yurt Dışı Dil Okulu

Sliema Yurt Dışı Dil Okulu

Sliema Yurt Dışı Dil Okulu

Malta’nın canlı sahil şehirlerinden biri olan Sliema’da dil okulu seçenekleri, yüksek standartlarda ve tam donanımlı okullar üzerinden, alanında deneyimli eğitim liderleri eşliğinde sunulur. Sliema şehri güvenli ve canlı bir lokasyondur ve öğrenciler tarafından sıkça tercih edilir. Sliema turistik bir şehir olması nedeniyle bünyesinde ihtiyaca yönelik çok sayıda konaklama seçeneği barındırır. Yaz aylarında Sliema okulları ve kampüsleri yurtlarını Sliema dil okullarına açmakta ve uluslararası öğr...

Malta’nın canlı sahil şehirlerinden biri olan Sliema’da dil okulu seçenekleri, yüksek standartlarda ve tam donanımlı okullar üzerinden, alanında deneyimli eğitim liderleri eşliğinde sunulur. Sliema şehri güvenli ve canlı bir lokasyondur ve öğrenciler tarafından sıkça tercih edilir. Sliema turistik bir şehir olması nedeniyle bünyesinde ihtiyaca yönelik çok sayıda konaklama seçeneği barındırır. Yaz aylarında Sliema okulları ve kampüsleri yurtlarını Sliema dil okullarına açmakta ve uluslararası öğrencileri bünyesinde ağırlamaktadır. Böylelikle York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak. kampüslerin yurtlarında konaklama ve aynı zamanda üniversitenin sağladığı imkanlardan faydalanmanın da mümkün olduğu Sliema’da, özellikle yaz aylarında eğitim almak isteyen kişilerin dil okulu seçeneklerini değerlendirmesini önerebiliriz.

Sliema dil okulu seçenekleri için Nişantaşı’nda ki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0216 577 47 77 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar