York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Skola Yurt Dışı Yaz Okulu

Skola Yurt Dışı Yaz Okulu

Skola Yurt Dışı Yaz Okulu

Skola: Okul Madame Tussaud yakınında Regent Park’ın ise güneyinde yer alır. Öğrenciler her hafta uzay, doğa projeleri, su ve Discover London programı ile eğlenceli eğitimler alırlar. Öğrencilerin İngilizce potansiyellerini eğlenceli aktivitelerle ortaya çıkarmayı amaçlar. York Education partnerliğinde çocuklarınızın hem eğlenceli hem de farklı disiplin standartlarında Yurt Dışı Eğitim almasını istiyorsanız, hemen deneyimli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlarımız ile randevunuzu alın....

Skola: Okul Madame Tussaud yakınında Regent Park’ın ise güneyinde yer alır. Öğrenciler her hafta uzay, doğa projeleri, su ve Discover London programı ile eğlenceli eğitimler alırlar. Öğrencilerin İngilizce potansiyellerini eğlenceli aktivitelerle ortaya çıkarmayı amaçlar. York Education partnerliğinde çocuklarınızın hem eğlenceli hem de farklı disiplin standartlarında Yurt Dışı Eğitim almasını istiyorsanız, hemen deneyimli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlarımız ile randevunuzu alın.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar