York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Rosenberg Senior Yaz Programı

Rosenberg Senior Yaz Programı

Rosenberg Senior Yaz Programı

St. Gallen yakınında Institut auf dem Rosenberg bünyesinde düzenlenen ve kurumun  kendine ait olan yatılı okulunda gerçekleştirilen İsviçre yaz okulu programı, ile köklü ve deneyimli eğitim danışmanları liderliğinde keyifli bir dil eğitim olanağı sunmaktadır. Öğrenciler program dahilinde haftaiçi 40 dakikalık oturumlar ile gerçekleştirilen İngilizce, Almanca dil eğitimi dışında seçmeli olarak sunulan Görsel Sanatlar, Moda Tasarım, Dijital Medya, Liderlik ve Toplu Konuşma gibi eğilimleri olduğu s...

St. Gallen yakınında Institut auf dem Rosenberg bünyesinde düzenlenen ve kurumun  kendine ait olan yatılı okulunda gerçekleştirilen İsviçre yaz okulu programı, ile köklü ve deneyimli eğitim danışmanları liderliğinde keyifli bir dil eğitim olanağı sunmaktadır. Öğrenciler program dahilinde haftaiçi 40 dakikalık oturumlar ile gerçekleştirilen İngilizce, Almanca dil eğitimi dışında seçmeli olarak sunulan Görsel Sanatlar, Moda Tasarım, Dijital Medya, Liderlik ve Toplu Konuşma gibi eğilimleri olduğu sanat dalında eğitim görürler. Bu seçmeli dersler, alanında deneyimli eğitim liderleri eşliğinde tam donanımlı sınıflar ve atölyelerde çok uluslu ortamda gerçekleştirilir. İsviçre yaz okulu sanatla ilgili çalışmalar dışında sosyal aktiviteler ve gezilerle öğrencilerin sosyalleşmesi ve keyifli vakit geçirmesini sağlar. Yakın çevredeki şehirlere düzenlenen gezilerle öğrenciler İsviçre’yi keşfetme şansı bulurlar. İsviçre Yaz Okulu programı kapsamında öğrencilerin dil becerisinin arttırılması için her detay düşünülmüştür.  Dünyanın çeşitli yerlerinden gelenler ile arkadaşlık etmek, yeni kültürler tanımak, güvenli kampüs ortamında yaşamak gibi değerli alternatiflerle çocukların gelişimine katkı sağlamaktadır. Geleneksel İsviçre Yaz Okulu atmosferinde yapılan eğitici ve kültürel gezilerinde katkısı ile öğrenciler hem keyifli vakit geçirme hemde sosyal ortamda dil becerilerini geliştirme şansına sahip olmaktadırlar.

 

Program Seçenekleri

Sabah ve öğleden sonra farklı seçimler yapılmaktadır.


Seçim 1

 • Tüm dersler İngilizce dil eğitimi
 • Tüm dersler Almanca dil eğitimi

Seçim 2

 • Diplomacy & Activism
 • Environmental Science & Sustainability
 • Fashion & Textile Design
 • Fine Arts
 • Informatics & Coding
 • Performing Arts
 • Robotics & Engineering

 

Tarihler

Fiyatlar: 2 Hafta: 5520 CHF, 3 Hafta: 7980 CHF, 4 Hafta: 10440 CHF
Tarihler: 28 Haziran – 8 Ağustos

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Institut auf dem Rosenberg
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce, Almanca eğitim olanağı mevcuttur. Haftaiçi dil eğitimi dışında seçmeli sanat dersleri yapılır. Dersler haftada 25 derslik çalışmalar ile uygulanır.
  • Konaklama
   : Institut auf dem Rosenberg yurdunda tam pansiyon (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca haftasonu eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Program boyunca akşamları golf, tenis, binicilik ve su sporları gibi etkinlik ve sportif aktiviteler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Seviye tespit sınavı, Haftalık 25 Ders eğitim ve aktiviteler (İngilizce veya Almanca), Seçmeli programlar ve geziler, Eğitim Materyalleri, Sigorta, 2 kişilik paylaşımlı banyolu yurt konaklama, Tam pansiyon yemek, Gidiş geliş hava alanı transferi
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Fiyatlar: 2 Hafta: 5520 CHF, 3 Hafta: 7980 CHF, 4 Hafta: 10440 CHF Tarihler: 28 Haziran – 8 Ağustos
 • Program Sonucu

  *Öğrencilerde sanat bilinci ve yaratıcılık gelişir.
  *Kendilerini sanat yoluyla ifade etme konusunda deneyim kazanırlar.
  *Sanatçılarla bir araya gelip farklı dalları tanıma şansı bulurlar.
  *Performans sergileme ve eser yaratma konusunda özgüvenleri gelişir.
  *Kısa film çekmek, tiyatro oyunu sergilemek, koreografi oluşturmak gibi alanlarda deneyim kazanırlar.
  *Farklı milliyetlerden arkadaşlıklar kurarak sosyal ilişkilerini geliştirirler.
  *Takım çalışmasının yararlarını ve bireysel sınırlarını aşmayı öğrenirler.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar