York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Seattle University

Seattle University

Seattle University

Yabancı dil eğitiminde oldukça başarılı olan ve geçmişten gelen deneyimleri ile oldukça tecrübeli davranan üniversitemiz, yeni dönem de yeni öğrencilerini arıyor. Sizler, lisans ve yüksek lisans programlarında bizim ile birlikte olabileceksiniz. Asla sahip olmanız gerekn bir puan veya bir not beklentisi yoktur. Sizler istediğiniz bölümün sistemimizce açılmış olması halinde mutlaka bizim ailemize katılabileceksiniz. Yüksek lisans programlarına katılmak isteyen her öğrenci adayı mutlaka yurt dışın...

Yabancı dil eğitiminde oldukça başarılı olan ve geçmişten gelen deneyimleri ile oldukça tecrübeli davranan üniversitemiz, yeni dönem de yeni öğrencilerini arıyor. Sizler, lisans ve yüksek lisans programlarında bizim ile birlikte olabileceksiniz. Asla sahip olmanız gerekn bir puan veya bir not beklentisi yoktur. Sizler istediğiniz bölümün sistemimizce açılmış olması halinde mutlaka bizim ailemize katılabileceksiniz. Yüksek lisans programlarına katılmak isteyen her öğrenci adayı mutlaka yurt dışına denkliği bulunan lisans diplomaları ile bizlere baş vuruda bulunmalıdır. Ve hemen ardından da üniversite konseyince diploma notu ve istenilen baş vuru belgelerinin değerlendirilmeye alınması halinde ailemize katılmaya hak kazanacaksınızdır. Belirtmek gerekir ki, sizler oldukça fazla eğitim odaklı ve sosyal anlamda programlayıcı olacağınız bir yere geldiniz. Üniversite konseylerinin başına geçerek sosyal aktiviteleri de oluşturma imkanınız mümkün. Seattle University ile hayallerinize kavuşmak için ilk adımı atmış olun.

Sizler lisans ve yüksek lisans programlarında gereken eğitim kalitesini bulabilmiş olacaksınız. Ve mutlaka belirtmek de fayda var ki, istediğiniz kadar burs ve avantajlarınız olsun, üniversitemiz içerisinde veya kendi bölümünüz içerisinde sahip olduğunuz başarı dereceleri sizlere çok daha farklı avantajları da getirecektir. Konaklama masraflarınız ister bizlerden yana karşılansın, isterseniz de bizler sizleri misafir edelim. Siz ne derseniz burada o mümkün. Mutlaka sizlere sunulan fırsatlardan yararlanın ve Seattle University ile ayrıcalıkların farkına varın.

York Education Solutions‘da diğer yurtdışında üniversite ve Amerika’da üniversite seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar