York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Seattle Central Community College

Seattle Central Community College

Seattle Central Community College

Amerika’da lise eğitimi almak öncelikle sizlere yurtdışında üniversite kapılarını aralayacak ve üniversitenin ardından da yurtdışı eğitim alanında farklı farklı avantajlarıyla hem yurtiçi hem de yurtdışında kariyer fırsatları elinize geçecek. Aynı zamanda Amerika’da lise eğitimi veren Seattle Central, yurtdışında eğitim alabilecek en muntazam ve en seçilmiş okullardan bir tanesi. Alanında oldukça başarı ve tecrübe dolu olan öğretim üyeleri ile tanışmak ve onlar eşliğinde ders dinlemek oldukça ke...

Amerika’da lise eğitimi almak öncelikle sizlere yurtdışında üniversite kapılarını aralayacak ve üniversitenin ardından da yurtdışı eğitim alanında farklı farklı avantajlarıyla hem yurtiçi hem de yurtdışında kariyer fırsatları elinize geçecek. Aynı zamanda Amerika’da lise eğitimi veren Seattle Central, yurtdışında eğitim alabilecek en muntazam ve en seçilmiş okullardan bir tanesi. Alanında oldukça başarı ve tecrübe dolu olan öğretim üyeleri ile tanışmak ve onlar eşliğinde ders dinlemek oldukça keyif verici ve oldukça da sistematik ilerleyen bir yurtdışı eğitim tecrübesi olacaktır. Sizler mutlaka bizlerin bünyesinde gelişmeler göstermeli ve bu gelişmeler sayesinde yeterince önü açık olan bir kariyer hayatına adım atmalısınız. Özellikle kişisel gelişim alanına dikkat eden Amerika’da eğitim kurumları spor, müzik ve diğer kişisel becerilere yurtdışında eğitim bursu verebiliyorlar.

 Lakin ilk yılınızda muhakkak ücretli olarak Amerika’da lise eğitimi almanız gerekiyor. Geçmişten gelen deneyimlerimizin mutlaka olarak günümüz ile birleşmesi sonucunda sizlere oldukça fazla başarı aktaracağız. Bizler fiyatların ve para konularının konuşulmasından asla haz duyan bir kurum değiliz. Mutlaka sizlere özel burs ve avantaj imkanları ile hayatınızı güzelleştireceğiz. Bizler başarıların asla çöpe atılmasından yana olmadık. Her başarınız sizlere yeterince onurlu ve yeterince kolaylıklar içeren olayları da getirecektir.                                                                     

Nerden gelecek olursanız mutlaka sizlere iyi bir Amerika’da lise eğitimi,  konaklama şartları ve yurtdışı eğitim süresince iyi bir eğitim sırası destek sunuyoruz. Akademik takvimlerimizi mutlaka takip etmeniz öneririz. Oldukça fazla topluluk ile hayatınızı canlandırma sürecinizde sizlere hazır olarak sunuluyor olacaktır. Mutlaka öğrenci konseyleri ile çalışmalı ve öğrencilik sürecinde deneyimler elde etmelisiniz. Hayatınızın en nitelikli yurtdışı eğitim tecrübesini, Seattle Central Community College ailesi içerisinde alın. Seattle Central Community College ile hayatınız değişecek.

Amerika'da Lise Detayları

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Seattle Central Community College
  • Seviye
   : Amerika'da yüksek okul eğitimi veren Seattle Central Community College'da yurtdışı eğitim alabilmeniz için, advanced seviyesi İngilizce gerekiyor
  • Konaklama
   : Aile yanı ya da özel yurt konaklama
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   : Fiyat bilgileri ile ilgili tüm bilgileri danışmanlarımızdan edinebilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar