York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Schmallenberg Almanya Yaz Okulu

Schmallenberg Almanya Yaz Okulu

Schmallenberg Almanya Yaz Okulu

Schmallenberg: Almanya’nın kuzeybatısında bulunur ve nüfusu 26.000’dir. Almanya'nın göller ve Alp Dağları arasında yer alan bölgesinde bulunan Schmallenberg kenti, sakin ve doğayla iç içe bir ortamda uluslararası öğrencileri ağırlamaktadır. Özellikle Alman ekolündeki öğrencilerinin küçük yaşlarda en çok Yaz Okulu olarak tercih ettiği bölgeler arasında yer alır. Nature Park Sauerlan-Rothaargebirge Ulusal Parkı bölgeye ayrı güzellik katan bölgeler arasındadır. Hoschsauerland bölgesindeki Schmallen...

Schmallenberg: Almanya’nın kuzeybatısında bulunur ve nüfusu 26.000’dir. Almanya'nın göller ve Alp Dağları arasında yer alan bölgesinde bulunan Schmallenberg kenti, sakin ve doğayla iç içe bir ortamda uluslararası öğrencileri ağırlamaktadır. Özellikle Alman ekolündeki öğrencilerinin küçük yaşlarda en çok Yaz Okulu olarak tercih ettiği bölgeler arasında yer alır. Nature Park Sauerlan-Rothaargebirge Ulusal Parkı bölgeye ayrı güzellik katan bölgeler arasındadır. Hoschsauerland bölgesindeki Schmallenberg’in ışıklı ve baştan çıkarıcı sokaklarında yürüyüş yapmak ayrı bir zevk. Yurt Dışı Eğitim sürecinizin rengarenk geçmesi için York Education ilk adresiniz olsun!

Schmallenberg'deki yaz okulu seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurtdışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir, web sitemiz üzerinden form bırakabilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar