York Eğitim Danışmanlığı

Stafford House Saracens Rugby Programı

Stafford House Saracens Rugby Programı

Stafford House Saracens Rugby Programı

 

İngiltere yaz okulu programlarının spor kategorisindeki rugby programı, çocuklara eğlenceli bir İngilizce eğitimi ve spor gelişimi vaat ediyor. Rugby programı ile çocuklarınız, dünyanın en eğlenceli sporlarından birini deneyimlemiş olacak.

 

Eğer rugby programlarından birine katılım sağlamayı planlıyorsanız, listemizdeki İngiltere yaz okulu fiyatları konusunda sayfamızdan inceleme yapabilirsiniz. Oakham School‘un kırsal bölgede kendine ait güzel merkezinde gerçekleştirilen ve London Saracens tarafından desteklenen Saracens Rugby programı, 12-17 yaş aralığındaki erkek çocuklarına hitap eden bir programdır.  Stafford House bünyesindeki Oakham School 1584 yılında kurulmuş olup, akademik ve sportif mükemmellik adı altında üne sahip bir okuldur. İngiltere yaz okulları arasında en kaliteli, renkli ve farklı programları sunan Stafford House ‘da öğrenciler haftalık 15 saati kapsayan dil eğitimi dışında, haftada 10 saat Saracens Rugby koçları liderliğinde Rugby antremanları gerçekleştirmektedirler.

 Rugby programına katılan öğrenciler, Pazartesi’den Perşembe’ye kadar yapılan Rugby antremanları haricinde, İngilizce dersleri ve akşam aktivitelerine okulun diğer öğrencileri ile karma şekilde katılırlar. Takım olmak, grup halinde ve disiplinli şekilde hareket etmek ve faaliyet göstermek adına öğrencileri desteklemeyi hedefleyen bu program, spora ilgi duyan gençler için keyifle deneyimleyecekleri bir eğitim sürecini garantiliyor. Program dahilinde yapılan antremanlar ve aktiviteler sırasında öğrenciler dil kazanımlarını pekiştirme ve pratik etme imkanına sahip oluyorlar.

İngiltere' de okumak için gerekenler ve tüm sorularınızın cevabı Nişantaşı York Education' da.

 
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Stafford House
  • Seviye
   : Haftada 15 saat İngilizce dersi dışında haftada 10 saat rugby antremanları yapılmaktadır. Haftalık gezi programı 1 tam gün ve 2 yarım gün şeklindedir. Program boyunca öğleden sonraları kültürel ve eğlenceli aktiviteler uygulanmaktadır. Sınıf mevcudu maximum 16 öğrenciden oluşmaktadır.
  • Konaklama
   : Oakham School yurdunda (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca Londra ve Saracens Allianz Park Stadyumuna eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Program boyunca yüzme, müzik oyunları, futbol, badminton, masa tenisi ve rugby gibi etkinlikler ve çeşitli sportif aktiviteler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 7 Temmuz- 5 Ağustos tarihleri arasında 1- 4 haftalık dönemler şeklinde, 1 Hafta: 1080£ Hava alanı karşılama: 225£ Sigorta: 3£
 • Program Sonucu

  Stafford House Saracens Rugby Programı İngiltere Yaz Okulu Öğrencilere Katkıları Nelerdir?

   

  *Eğitim ve eğlencenin birleştiği bir okulda eğitim alan öğrenciler stres atıp, yenilenmiş olarak ülkelerine dönerler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.
  *Yapılan sportif faaliyetler neticesinde öğrencilerin fiziksel kondüsyon ve gelişimi artar.
  *Takım olmak, grup halinde ve disiplinli şekilde hareket etmek ve faaliyet göstermek adına desteklenmiş olurlar.

 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar