York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

San Ignacio University

San Ignacio University

San Ignacio University

Her okul yeterince kültür dolu ve yeterince gelişmiş düzeyde var olan öğrencileri ile övünmek ister. Sizler yeterince kültür dolu bir öğrenci olmak isterseniz mutlaka her şehri gezmeli ve her dilden bir parça almanız gerekir. Bizler, her şehrin ve her dilin insanını sizlerin ayaklarına taşıyoruz. Ve bu sayede oldukça farklı bölgelerin kültürlerini de öğrenebileceğinizi sizlere söylemiş oluyoruz. Lisans ve yüksek lisans programları dahilinde istediğiniz her bölümü seçebilir ve istediğiniz her böl...

Her okul yeterince kültür dolu ve yeterince gelişmiş düzeyde var olan öğrencileri ile övünmek ister. Sizler yeterince kültür dolu bir öğrenci olmak isterseniz mutlaka her şehri gezmeli ve her dilden bir parça almanız gerekir. Bizler, her şehrin ve her dilin insanını sizlerin ayaklarına taşıyoruz. Ve bu sayede oldukça farklı bölgelerin kültürlerini de öğrenebileceğinizi sizlere söylemiş oluyoruz. Lisans ve yüksek lisans programları dahilinde istediğiniz her bölümü seçebilir ve istediğiniz her bölümün donanımını kendinize yükleyebilirsiniz bizler, eğitim süreciniz boyunca mutlaka burs ve avantajlardan yararlanacaksınız ve bu sayede bütçenize de kültürünüz kadar katkıda bulunan bir üniversite alanınız olmuş olacak. San Ignacio College ile sizlerin gerektiği anda gerektiği her ihtiyacı karşılanır. Özellik ile belirtmek gerekir ki, ilk yıl fazlası ile sosyal aktivitelerden yararlanacağınız bir dönem olacaktır. Oryantasyon süreci olarak gördüğümüz ilk yılda öğrencinin dillere ve çok daha fazla üniversiteye alışabilmesi hedeflenir.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar