York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

San Francisco State University

San Francisco State University

San Francisco State University

Her üniversite kampus alanını yeterince güzel ve yeterince özel bir yere yerleştirmeye ve bu sayede öğrencilerini çok daha fazla memnun etmeye çalışır.  Bizler oldukça yerleşmiş olan düzenimiz ile birlikte ve oldukça kaliteli kampus alanlarımız ile sizlere oldukça dolu dolu ve oldukça sosyal aktivite yüklü bir öğretim programı sunuyoruz. Genel olarak fiyatlarımızın sizlere yüksek gelmesini de aslında yeterince anlıyoruz. Fakat bizler asla kayıt esnasında sizlere sunulan fiyatları sizden istemiyo...

Her üniversite kampus alanını yeterince güzel ve yeterince özel bir yere yerleştirmeye ve bu sayede öğrencilerini çok daha fazla memnun etmeye çalışır.  Bizler oldukça yerleşmiş olan düzenimiz ile birlikte ve oldukça kaliteli kampus alanlarımız ile sizlere oldukça dolu dolu ve oldukça sosyal aktivite yüklü bir öğretim programı sunuyoruz. Genel olarak fiyatlarımızın sizlere yüksek gelmesini de aslında yeterince anlıyoruz. Fakat bizler asla kayıt esnasında sizlere sunulan fiyatları sizden istemiyoruz. Oldukça fazla burs ve avantaj seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Bizler üniversite olarak asla çalışan ve zeki öğrenci ile normal zekada olan bir öğrenciyi aynı kefeye koymuyoruz. Eğer oldukça derslerine yoğunluk veren bir öğrenci iseniz mutlaka çok daha fazla ve çok daha değişik olan ayrıcalıklar sizleri bekliyor olacaktır. San Francisco State University ile yeterince aktif ve yeterince kültürlü bir genç olmanın tam da zamanı.

Sizler oldukça fazla ders saati ile karşı karşıya kalacaksınız ve mutlaka öğretim süreciniz boyunca minimum iki yabancı dil eğitimi edinmiş olacaksınız. Üniversite alanında edineceğiniz yabancı arkadaşlarınıza mutlaka kaçınılmaz olacaktır sizler, çok daha fazla dile hakim olacak ve çok daha fazla kültürü de tanıma fırsatı bulacaksınız. Bunun yanında San Francisco State University ile hayatınız boyunca görmeğiniz kadar büyük ve donanımlı kütüphanelerden yararlanma fırsatı edineceksiniz. Hayatınız kültür ve bilgi yönü ile oldukça gelişme gösterecektir.

York Education Solutions‘da diğer yurtdışında üniversite ve Amerika’da üniversite seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar