York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

San Diego

San Diego

San Diego: Şehri her öğrencinin hatta her insanın hayallerini süsleyen bir şehir olarak adlandırırsak yanlış olmaz. Aynı zamanda Bodrum ile kardeş şehirlerdir. California International Business University, San Diego University, New School of Architecture, National Universtiy, Southern States University gibi dünyada sözü geçen üniversitelerde yüksek lisans ve master eğitimleriniz sizleri eğitim alanında çok ileri seviyelere taşıyacaktır. Beyaz kumlu mükemmel plajlar eğitiminiz süresince içinizi ı...

San Diego: Şehri her öğrencinin hatta her insanın hayallerini süsleyen bir şehir olarak adlandırırsak yanlış olmaz. Aynı zamanda Bodrum ile kardeş şehirlerdir. California International Business University, San Diego University, New School of Architecture, National Universtiy, Southern States University gibi dünyada sözü geçen üniversitelerde yüksek lisans ve master eğitimleriniz sizleri eğitim alanında çok ileri seviyelere taşıyacaktır. Beyaz kumlu mükemmel plajlar eğitiminiz süresince içinizi ısıtacak. Orta seviyede bir restorantta yemek aşağı-yukarı $32, markette 1kg biftek $14,40 civarında ve ortalama bir evin aylık giderleri de $123 gibi rakamlara tekamül ediyor. San Diego' da York Education yanınızda. 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar