York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Saint Norbert College

Saint Norbert College

Saint Norbert College

Amerika’da lise programları, gerek Amerika’nın iç bölgelerinde gerek büyük yerleşim yerlerinde eğitim kalitesinden ödün vermeden devam etiriliyor. Bir tanesi de;  Milwaukee’de yer alan Saint Norbert College. Yurtdışı eğitim programları içerisinde dikkat etmeniz gereken detaylardan bir tanesi de; elbette okulların yer aldığı eyalet ve şehirlerdir. Oldukça önemli mezunlara sahip ve oldukça fazla deneyimi ve alt yapı tecrübesi olan bir üniversiteden bahsetmek her halde oldukça heyecan vericidir. B...

Amerika’da lise programları, gerek Amerika’nın iç bölgelerinde gerek büyük yerleşim yerlerinde eğitim kalitesinden ödün vermeden devam etiriliyor. Bir tanesi de;  Milwaukee’de yer alan Saint Norbert College. Yurtdışı eğitim programları içerisinde dikkat etmeniz gereken detaylardan bir tanesi de; elbette okulların yer aldığı eyalet ve şehirlerdir.

Oldukça önemli mezunlara sahip ve oldukça fazla deneyimi ve alt yapı tecrübesi olan bir üniversiteden bahsetmek her halde oldukça heyecan vericidir. Bizler, yeterince fazla ve gereği kadar özel eğitim verebilmek amacı ile elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Ve hemen ardından sizlerin eğitim süreleriniz boyunca maddi anlamda sıkışma yaşamaması için gerektiğinden çok daha fazla yardım ve avantajlarda bulunuyoruz. Oldukça başarılı ve oldukça öz verili çalışmalarımızı devam ettiren eğitimci kadrolarımız ile yeni öğrenci portföyümüzü de kampuslerimiz de görmekten oldukça büyük bir onur duyacağız. Sizler, her anlamda başarıyı ve geleceğe yönelik gerekli olan tüm avantajları yakalamış olacaksınız. Saint Norbert College ile yeterince geleceği düşünen ve yeterince kaliteli olan adımlar atmış olacaksınız. Sizler, yapacağınız her etkinlik ve her kapsamlı sosyal aktivite de bizlerin yardımını bulacaksınız.

Elbette sizlerle birlikte yurtdışı eğitim alan kişiler de olacaktır. fazla dil farklılıkları yaşayan öğrenci ve eğitimci kitlelerimizin karşılaşmaları sonucunda yaşanan çok farklı bilgi ve kültür alışverişlerini de fark etmiş olacaksınız.Sadece bu değil, Amerika’da lise eğitiminiz boyunca farklı lisan ve dilllerle iletişim kurarak İspanyolca, Almanca, Portekizce gibi dillere de aşinalık geçirebilirsiniz. Bununla birlikte, Amerika’da lise eğitimi müfredatı içerisinde öğrenciler muhakkak 1 farklı yabancı dili seçmeli olarak alabiliyorlar.  İlk olarak alanında uzman kişiler ile görüşmeleriniz sağlanacak ve kendiniz için gerekli ola ve en yatkın olduğunuz bölümün seçilmesi sizler için yeterince uygun olacaktır. Diğer taraftan ücretler ve ödeme biçimleri için mutlaka örenci daire başkanlıkları ile irtibata geçmeli ve kendinize en uygun olan şekillerin seçilmesine yönelik adımlar atmalısınız. Saint Norbert College ile dünya çapında en kaliteli mezunlar veren bir kurumun mezunu olun ve kariyeriniz açık olsun.

Amerika'da Lise Eğitimi İçin Diğer Detaylar

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Saint Norbert College.
  • Seviye
   : Özellikle Amerika'da lise son eğitimi almak isteyenlerin, giriş seviyesinden matematik, spor ve advanced seviyesinde İngilizce bilgileri istenebilir.
  • Konaklama
   : Aile yanı ve özel yurt konaklama
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar