York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Saint-Charles College et Lycee Lise Eğitimi

Saint-Charles College et Lycee Lise Eğitimi

Saint-Charles College et Lycee Lise Eğitimi

Saint-Charles College et Lycee İsviçre’nin son yıllardaki yükselen değerlerinden Saint-Charles'daki Collège ve Lycée, her öğrencinin başarması gereken modern yeniliklerle harmanlanmış, tarihi gelenek ve zamana layık eğitilmiş en iyi uygulamaların ideal bir karışımıdır. İsviçre'nin güzel Porrentruy kasabasında bulunan okul, Avrupa'nın kalbinde yer almakta olup Jura bölgesinin zenginliklerine kolay erişim sağlayan güvenli ve küçük bir kasaba havası vermektedir. Öğrenciler, Saint Charles'a özel gü...

Saint-Charles College et Lycee

İsviçre’nin son yıllardaki yükselen değerlerinden Saint-Charles'daki Collège ve Lycée, her öğrencinin başarması gereken modern yeniliklerle harmanlanmış, tarihi gelenek ve zamana layık eğitilmiş en iyi uygulamaların ideal bir karışımıdır. İsviçre'nin güzel Porrentruy kasabasında bulunan okul, Avrupa'nın kalbinde yer almakta olup Jura bölgesinin zenginliklerine kolay erişim sağlayan güvenli ve küçük bir kasaba havası vermektedir. Öğrenciler, Saint Charles'a özel günlük okul öğrencileri veya son teknolojiye sahip, konforlu konaklama birimleri bulunan yedi günlük yatılı öğrenciler olarak katılırlar. Öğrenciler, koro, görsel sanatlar, okçuluk, basketbol ve yüzme ya da kayak, ata binme, golf ve tenis dersleri gibi kampüs dışı etkinliklere yönelik kampüs dışı etkinliklere katılma fırsatına sahiptir.

Diploma

International Baccalaureate, French Baccalaureate

Akreditasyon

CIS, IBO, NEASC, GESBF

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Saint-Charles College et Lycee
  • Seviye
   : Seviye 4
  • Konaklama
   : Okul içi yurt konaklama dahildir.
  • Dahili Hizmetler
   : Okulda yurt konaklama, eğitim metaryalleri, ücretsiz wi fi, üniformalar
  • Fiyat
   : Yıllık Öğrenim Fiyatı (Yatılı): 77.000 CHF

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar