York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ridley College Lise Eğitimi

Ridley College Lise Eğitimi

Ridley College Lise Eğitimi

Ridley College    Kanada'nın en eski yatılı okullarından biri olan Ridley College Niagara Şelalesine ve Ontario Gölüne yakın bir mesafede bulunan St.Catharines'te bulunmaktadır. Okulda standart lise eğitimi dışında International Baccalaureate (IB)  programı da bulunmaktadır. IB programa katılan öğrenciler sanat, matematik, bilim, yabancı dil gibi 6 ana başlıkta 22 ders seçeneği sunmaktadır. IB programını başarı ile bitiren öğrenciler Ontario Lise Diplomasına(OSSD) sahip olurlar. Okulda yurt dı...

Ridley College

 

 Kanada'nın en eski yatılı okullarından biri olan Ridley College Niagara Şelalesine ve Ontario Gölüne yakın bir mesafede bulunan St.Catharines'te bulunmaktadır. Okulda standart lise eğitimi dışında International Baccalaureate (IB)  programı da bulunmaktadır. IB programa katılan öğrenciler sanat, matematik, bilim, yabancı dil gibi 6 ana başlıkta 22 ders seçeneği sunmaktadır. IB programını başarı ile bitiren öğrenciler Ontario Lise Diplomasına(OSSD) sahip olurlar. Okulda yurt dışından gelen öğrencilere dillerini geliştirmeye yardımcı olmak için ESL programı bulunmaktadır. Ridley College'den mezun olan öğrencilerin devam ettikleri Üniveritelerden bazıları ise şu şekildedir: Princeton University, Stanford University, Queen's University, McGill University.

 

Diploma

İB Diploma, OSSD Ontario Lise Diploması

 

Yaz Programları

Okulda yerel ve yabancı öğrenciler için Discover Canada ve Englis As A Second Language yaz kampları bulunmaktadır

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Ridley College
  • Seviye
   : Lise
  • Konaklama
   : Yurt Konaklaması/Gunduz programı
  • Dahili Hizmetler
   : Yurt konaklaması ve yemek
  • Fiyat
   : Yıllık fiyat 70750 Cad'dır. Konaklamayı kendi imkanları ile sağlayabilecek öğrenciler için okulun kendi belirleyeceği fiyat geçerlidir.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar