York Eğitim Danışmanlığı

Rennert South Beach Dil Okulu

Rennert South Beach Dil Okulu

Rennert South Beach Dil Okulu

Miami’de tatil ile birlikte değerlendirebileceğiniz bu Amerika dil okulu programı, 38 yıllık tecrübesi ile dil eğitim hizmeti sunan Rennert Amerika dil okulu, Amerika'nın bir çok lokasyonunda yer verdiği merkezlerinden biri de Miami'de tatil yapabileceğiniz gözde mekanlardan bir tanesi South Beach'te bulunuyor. Rennert dil okulunun en gözde merkezlerinden biri olan South Beach öğrenciler için renkli ve keyifli bir eğitim sürecini garantiliyor. Pek çok alana yönelik profesyonel ve tam kapsamlı pr...

Miami’de tatil ile birlikte değerlendirebileceğiniz bu Amerika dil okulu programı, 38 yıllık tecrübesi ile dil eğitim hizmeti sunan Rennert Amerika dil okulu, Amerika'nın bir çok lokasyonunda yer verdiği merkezlerinden biri de Miami'de tatil yapabileceğiniz gözde mekanlardan bir tanesi South Beach'te bulunuyor. Rennert dil okulunun en gözde merkezlerinden biri olan South Beach öğrenciler için renkli ve keyifli bir eğitim sürecini garantiliyor. Pek çok alana yönelik profesyonel ve tam kapsamlı programlar sunan Rennert Amerika dil okulu, son teknoloji ile desteklenen sınıflarda farklı milletten öğrencileri buluşturuyor ve en üst düzey verimliliği sağlayan eğitim çalışmalarını uygulayarak ders veriyor. Dersler alanında deneyimli eğitim liderleri eşliğinde öğrencilerin katılımı teşvik edilerek interaktif olarak işleniyor. Ders dışındaki zamanlarda öğrencilerin sosyalleşmesi ve dil becerilerini geliştirmeleri adına çeşitli sosyal etkinlik ve aktivitelere yer veriliyor. Ayrıca Miami dil okulları programları da en az Miami’de tatil içerikleri gibi eşsiz atmosferi ile boş zamanlarını değerlendirmek isteyen öğrencilere pek çok alternatif sunmasının yanı sıra eğitim sürecini keyifli bir tatile dönüştürme konusunda en ideal lokasyonlar bir tanesi.

Miami’nin en sakin dönemlerinde; eylül ayı içerisinde tercih edilen Miami Rennert Amerika dil okulu programı, genellikle günlük İngilizceye yönelik eğitimler sağlıyor. Rennert Miami Amerika dil okulu bünyesinde sunulan programlar kapsamında; Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Yurt Dışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri, IELTS Sınavına Hazırlık, Birebir İngilizce alanlarında eğitim almanız mümkündür. Dersler haftada 20 ve 30 saatlik eğitim çalışmaları ile uygulanır. Konaklama seçenekleri arasında; Rennert Amerika dil okulu programı, genellikle aile yanı konaklama seçenekleri değerlendirilir ve tercih ediliyor.

Rennert Amerika Dil Okulu

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Rennert
  • Seviye
   : Rennert bünyesinde sunulan programlar kapsamında; Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Yurt Dışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri, IELTS Sınavına Hazırlık, Birebir İngilizce alanlarında eğitim almanız mümkündür. Dersler haftada 20 ve 30 saatlik eğitim çalışmaları ile uygulanır.
  • Konaklama
   : İsteğe bağlı olarak aile yanı ya da öğrenci yurdunda konaklama yapmak mümkündür.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz wifi, aktiviteler, akıllı tahta, Üniversite danışmanlığı, bilgi teknolojileri paketi, öğrenci salonu, kafeterya, mağaza, galeri ve restoranlara yakınlık okul bünyesinde bulunan hizmetler arasında yer alır.
  • Fiyat
   : Haftalık 270 $'dan başlayan fiyatlarla

İlgili Programlar/Okullar