York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Rennert New York Dil Okulu

Rennert New York Dil Okulu

Rennert New York Dil Okulu

Yurtdışı eğitim ile dil eğitimi konusunda en çok tercih edilen, kaliteli eğitimi benimsemiş kurumlardan biri olarak bilinen Rennert Amerika dil okulları, New York'un kalbinde yer alan merkezi ile her ülkeden İngilizcesini geliştirmek isteyenler, akademik ve profesyonel eğitim amaçlayanlar, yurt dışı eğitim düşünenler ve seyahat ederek yeni yerler keşfetmek ve farklı kültürleri tanıyarak arkadaş edinip sosyalleşmek isteyenler için uygun program seçenekleri ile yıllardır hizmet sunuyor. Yılların t...

Yurtdışı eğitim ile dil eğitimi konusunda en çok tercih edilen, kaliteli eğitimi benimsemiş kurumlardan biri olarak bilinen Rennert Amerika dil okulları, New York'un kalbinde yer alan merkezi ile her ülkeden İngilizcesini geliştirmek isteyenler, akademik ve profesyonel eğitim amaçlayanlar, yurt dışı eğitim düşünenler ve seyahat ederek yeni yerler keşfetmek ve farklı kültürleri tanıyarak arkadaş edinip sosyalleşmek isteyenler için uygun program seçenekleri ile yıllardır hizmet sunuyor. Yılların tecrübesine sahip uzman eğitim liderleri eşliğinde, çok uluslu ve az öğrenciden oluşan sınıflarında, birebir ilgi ile sunduğu programlar ile Rennert, öğrencilerine en üst düzey verimi sağlıyor. Rahat ve sıcak bir ortamda eğitim almanın ayrıcalığını yaşatan Amerika dil okulu, geleneksel atmosfer eşliğinde kaçırılmayacak deneyimler sunuyor. Ders dışında da bir çok sosyal etkinlik ve aktivite gerçekleştiren okul, diğer insanlarla bir araya gelmeniz ve doğal ortamda dil becerilerinizi geliştirerek günlük terimlere hakim olmanızı kolaylaştırıyor.

Standart Amerika dil okulu fiyatları ile ölçülen Rennert New York dil okulu programının haftalık fiyatı yaklaşık 290 dolardan başlıyor.

Rennert’in Amerika dil okulu eğitimi içerisinde;  Amerika’da üniversite okumaya hazırlananlara yönelik yenilikçi programlar var.  Bununla birlikte; begginer seviyesi için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Yurt Dışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri, IELTS Sınavına Hazırlık, Birebir İngilizce alanlarında eğitim almanız mümkündür. Dersler haftada 20 ve 30 saatlik eğitim çalışmaları ile uygulanır.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Rennert
  • Seviye
   : Rennert bünyesinde sunulan programlar kapsamında; Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Yurt Dışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri, IELTS Sınavına Hazırlık, Birebir İngilizce alanlarında eğitim almanız mümkündür. Dersler haftada 20 ve 30 saatlik eğitim çalışmaları ile uygulanır.
  • Konaklama
   : İsteğe bağlı olarak aile yanı ya da öğrenci yurdunda konaklama yapmak mümkündür.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz wifi, aktiviteler, akıllı tahta, Üniversite danışmanlığı, bilgi teknolojileri paketi, öğrenci salonu, kafeterya, mağaza, galeri ve restoranlara yakınlık okul bünyesinde bulunan hizmetler arasında yer alır.
  • Fiyat
   : Haftalık 290 $'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar