York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Regent Oxford Dil Okulu

Regent Oxford Dil Okulu

Regent Oxford Dil Okulu

"Dünyanın en ünlü üniversitelerine ev sahipli yapan Oxford şehrinde yer alan Regent İngiltere dil okulu, öğrencilerine birçok farklı ülkeden öğrencinin katılımıyla oluşturulan sınıflarda interaktif dil eğitimi sunmasının yanında, sahip olduğu sosyal ve kültürel imkanları ile İngiltere dil okulları kategorisinde bir adım öne çıkıyor."  Oxford'da İngiltere dil okulu programlarını deneyimlemek, farklı kültür ve gelenekleri tanımak ve sosyalleşmek adına bir çok seçenek bulunur. Yurtdışında eğitim i...

"Dünyanın en ünlü üniversitelerine ev sahipli yapan Oxford şehrinde yer alan Regent İngiltere dil okulu, öğrencilerine birçok farklı ülkeden öğrencinin katılımıyla oluşturulan sınıflarda interaktif dil eğitimi sunmasının yanında, sahip olduğu sosyal ve kültürel imkanları ile İngiltere dil okulları kategorisinde bir adım öne çıkıyor."

 Oxford'da İngiltere dil okulu programlarını deneyimlemek, farklı kültür ve gelenekleri tanımak ve sosyalleşmek adına bir çok seçenek bulunur. Yurtdışında eğitim ile katılım sağladığınız dil eğitiminizi destekleyecek aktiviteler ile bolca pratik yapma imkanı özellikle programların sağladığı gezinti aktiviteleri sayesinde daha da mümkün oluyor. İngiltere dil okulu Regent bünyesinde yer alan profesyonel eğitim kadrosu ve özverili çalışanlardan 7/24 yardım ve destek alabilirsiniz. Bir sürü kültürel etkinliğe katılarak ders dışındaki zamanlarınızı keyifle değerlendirme şansına da sahip olacaksınız.

Butik İngiltere Dil Okulu Deneyimi!

İngiltere dil okulu programları, verilen dersler açısından hemen hemen benzer servislere ve içeriklere sahip olsa da okulların eğitmen yelpazesi, sizlerin eğitimini direkt olarak etkileyebilir. Dolayısıyla, İngiltere dil okulu önerilerimizi, eğitmenlerin yurtdışı eğitim pozisyonuna uygun olup olmamasıyla değerlendirerek yapıyoruz.

Fark edilir ki, pek çok İngiltere dil okulu programı Amerika, Kanada ve Avrupa’nın çeşitli yerlerinde zincir şeklinde çalışıyor ve aynı okul grubunun çalışmalarını defalarca görebilirsiniz. Regent ise, biraz daha yüksek segment bir okul ve fazla da şubesi bulunmuyor.  Üstelik, Regent İngiltere dil okulu programı, yurtdışı eğitim katılımcılarının yurtlarında ya da konakladığı diğer yerlere katılarak eğitim desteklerini devam etirebiliyorlar.  Regent İngiltere dil okulu bünyesinde; İngilizce Dünyası, Evde Öğretim, Küçük Grup Sınıfları, Cambridge Exam Preparation, Bireysel Öğretim ve IELTS Exam Preparation alanlarına yönelik eğitim programları yer alır. Dersler haftada 20 ve 30 saati kapsayan çalışmalar ile uygulanır. Konaklama seçeneklerinden ise; Aile yanı konaklama, hotel, misafir evi ve residence odalarda konaklama seçeneklerinden birini tercih edebilirisiniz.

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   2 - 3 Hafta £ 451
   4 - 7 Hafta £ 421
   8 - 11 Hafta £ 391
   12 - 52 Hafta £ 366
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   52 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   25
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Regent
  • Seviye
   : Regent bünyesinde; İngilizce Dünyası, Evde Öğretim, Küçük Grup Sınıfları, Cambridge Exam Preparation, Bireysel Öğretim ve IELTS Exam Preparation alanlarına yönelik eğitim programları yer alır. Dersler haftada 20 ve 30 saati kapsayan çalışmalar ile uygulanır.
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama, hotel, misafir evi ve residence odalarda konaklama seçeneklerinden birini tercih edebilirisiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Maksimum 6 veya 12 kişilik sınıflar, öğrenci salonu, kütüphane, ücretsiz internet, bahçe ve konservatuar, bilgisayar merkezi, ödünç ders kitapları, Regent dosyası, sertifika
  • Fiyat
   : Haftalık 320 £'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar