York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Regent Londra Dil Okulu

Regent Londra Dil Okulu

Regent Londra Dil Okulu

"Londra'nın tam ortasına konumlanmış modern ve tam donanımlı bir okul olan Regent Londra dil okulu, öğrencilerine verdiği sistematik dil eğitiminin yanında şehrin turistik ve dinamik sosyal yaşantısına yakın bir bölgede yer alması neticesinde İngiltere dil okulları kapsamında oldukça sık tercih edilen bir eğitim kurumudur."  1964 yılında kurulan Regent London, Regent’ın ilk okuludur. 50 yılı aşkın tecrübesi ile dil eğitim hizmeti sunan Regent, İngilizcenizi geliştirmeniz ve akademik hedeflerini...

"Londra'nın tam ortasına konumlanmış modern ve tam donanımlı bir okul olan Regent Londra dil okulu, öğrencilerine verdiği sistematik dil eğitiminin yanında şehrin turistik ve dinamik sosyal yaşantısına yakın bir bölgede yer alması neticesinde İngiltere dil okulları kapsamında oldukça sık tercih edilen bir eğitim kurumudur."

 1964 yılında kurulan Regent London, Regent’ın ilk okuludur. 50 yılı aşkın tecrübesi ile dil eğitim hizmeti sunan Regent, İngilizcenizi geliştirmeniz ve akademik hedeflerinize ulaşmanız için uzman kadrosu ile profesyonel eğitim hizmeti sunar.

Birçok alanda dil eğitim programları sunan İngiltere dil okulu programları ile, Londra'yı keşfetme, eğlenceli deneyimler edinme ve bol bol pratik yapma şansı bulabilirsiniz. İngiltere eğitim fiyatları ve konaklama olanaklarınızı değerlendirmek adına sizleri Nişantaşı'ndaki York Education ofisimize bekliyoruz. Regent İngiltere dil okulu programı, İngiltere’nin tepe seviye dil okulu programlarından ve okul gruplarından bir tanesi. 280 pound olarak ücretlendirilen bu İngiltere- Londra yurtdışı eğitim programı, sadece masa başı İngilizce dil kursu sağlama gibi ana akım İngilizce dil kursları ile birlikte İngilizce dil bilgisinin artabilmesi adına; karşılıklı münazara fırsatları da sağlanıyor. Regent İngiltere dil kursu ve dil okulu programıyla birlikte IELTS sınavına hazırlanabilmekle birlikte enterprise modeli iş İngilzcesi programları alabilir ya da bireysel amaçlarla İngilizce dil okulu programına katılabilirsiniz.

 Tam olarak bakacak olursak; İngilizce Dünyası, Küçük Grup Sınıfları, Evde Öğretim, Cambridge Exam Preparation, Bireysel Öğretim ve IELTS Exam Preparation programları ile eğitim olanakları mevcuttur. Dersler haftada minimum 20 maximum 30 saatlik çalışmalar ile yapılır. Regent bünyesinde 6 ya da 12 Kişilik Sınıflarda eğitim, Tartışma alanı ve bilgisayar paketi ile İngilizce öğrenimi, Ücretsiz İnternet, Bilgisayar Merkezi, Öğrenci salonu özelliklerini barındırır.

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   2 - 3 Hafta £ 478
   4 - 7 Hafta £ 448
   8 - 11 Hafta £ 418
   12 - 52 Hafta £ 393
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   52 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   25
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Regent
  • Seviye
   : İngilizce Dünyası, Küçük Grup Sınıfları, Evde Öğretim, Cambridge Exam Preparation, Bireysel Öğretim ve IELTS Exam Preparation programları ile eğitim olanakları mevcuttur. Dersler haftada minimum 20 maximum 30 saatlik çalışmalar ile yapılır.
  • Konaklama
   : Aile yanı ve residence odalarda konaklama seçenekleri mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Regent bünyesinde 6 ya da 12 Kişilik Sınıflarda eğitim, Tartışma alanı ve bilgisayar paketi ile İngilizce öğrenimi, Ücretsiz İnternet, Bilgisayar Merkezi, Öğrenci salonu özelliklerini barındırır.
  • Fiyat
   : Haftalık 280 Gbp'den başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar