York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Regent Edinburgh Dil Okulu

Regent Edinburgh Dil Okulu

Regent Edinburgh Dil Okulu

Sıcak, arkadaş canlısı ve samimi karşılama ortamına sahip olan Regent Edinburgh dil okulu, tarihi mimarisi ve dramatik şehri ile ilgi odağı haline gelmiştir. Eşsiz ve kültürel bir çevrede dil eğitimi alma fırsatı sunar. Edinburgh pek çok müze, galeri, tarihi ve mimari binaları ile ziyaretçilerine gezilecek ve keşfedilecek heyecan verici bir atmosfer sunar. Ayrıca üniversite şehri olması nedeni ile öğrencilere fantastik bir sosyal yaşam deneyimi yaşatır. Okul şehir merkezinde güzel bir Gürcü bina...

Sıcak, arkadaş canlısı ve samimi karşılama ortamına sahip olan Regent Edinburgh dil okulu, tarihi mimarisi ve dramatik şehri ile ilgi odağı haline gelmiştir. Eşsiz ve kültürel bir çevrede dil eğitimi alma fırsatı sunar. Edinburgh pek çok müze, galeri, tarihi ve mimari binaları ile ziyaretçilerine gezilecek ve keşfedilecek heyecan verici bir atmosfer sunar. Ayrıca üniversite şehri olması nedeni ile öğrencilere fantastik bir sosyal yaşam deneyimi yaşatır. Okul şehir merkezinde güzel bir Gürcü binasında, ünlü Princes Street, Edinburgh Kalesi ve Botanik bahçelerine kısa bir yürüyüş mesafesinde kurulmuştur. Merkezi lokasyonu ve ulaşım kolaylığı ile nedeni ile özellikle tercih edilir. Bir çok farklı alanda dil eğitim hizmeti sunan Regent, eğitim çalışmalarını profesyonel ve tam kapsamlı olarak tasarlar. Alanında uzman eğitim liderleri ile gerçekleştirdiği dersler ile interaktif ve verimli bir eğitim süreci sizi bekliyor.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Regent
  • Seviye
   : Regent bünyesinde yer alan programlar arasında; İngilizce Dünyası, Evde Öğretim, Cambridge Exam Preparation, Bireysel Öğretim ve IELTS Exam Preparation çalışmaları yer alır. Dersler haftalık 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile uygulanır.
  • Konaklama
   : İsterseniz aile yanı konaklama yapabilir ya da hotel, misafir evi ve summer residence seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Maksimum 12 Kişilik Sınıflar, öğrenci salonu, ücretsiz internet, dvd ve kitap için ödünç verme, bilgisayar merkezi, ödünç ders kitapları, regent dosyası, sertifika
  • Fiyat
   : Haftalık 260 £'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar