York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Regent Cambridge Dil Okulu

Regent Cambridge Dil Okulu

Regent Cambridge Dil Okulu

Regent dil okulu İngiltere'nin tarihi öğrenci şehrinde dünyanın dört bir yanından dil eğitimi ve akademik desteğe ihtiyaç duyan kişilere tam kapsamlı programlar ile eğitim hizmeti sunuyor. Eğitim olanakları ile ünlü şehirlerden biri olan Cambridge, tarihi atmosferi arasında öğrencilere ev sahipliği yapıyor. Dil eğitim süreci boyunca kolejleri ve müzeleri ziyaret edebilir, şehrin restoran ve cafelerinde sosyalleşebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Cambridge’in canlı sosyal yaşamı size çok...

Regent dil okulu İngiltere'nin tarihi öğrenci şehrinde dünyanın dört bir yanından dil eğitimi ve akademik desteğe ihtiyaç duyan kişilere tam kapsamlı programlar ile eğitim hizmeti sunuyor. Eğitim olanakları ile ünlü şehirlerden biri olan Cambridge, tarihi atmosferi arasında öğrencilere ev sahipliği yapıyor. Dil eğitim süreci boyunca kolejleri ve müzeleri ziyaret edebilir, şehrin restoran ve cafelerinde sosyalleşebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Cambridge’in canlı sosyal yaşamı size çok iyi gelecek ve dil konusunda bol bol pratik yapmanıza olanak sağlayacaktır. Regent, merkezi konumu ile ulaşım kolaylığı sağlamanın yanı sıra profesyonel kadrosu ve özel olarak tasarlanan eğitim çalışmaları ile tercih edilmesi gereken okullardan biri halini alıyor. Sizleri detaylandırmak, Yurt Dışı Dil Okulu eğitim masrafları ve konaklama ayrıcalıkları için Nişantaşı'ndaki York Education ofisimize bekliyoruz. 

 
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Regent
  • Seviye
   : Regent bünyesinde; İngilizce Dünyası, Küçük Grup Sınıfları, Evde Öğretim, Cambridge Exam Preparation, University Foundation, Bireysel Öğretim ve IELTS Exam Preparation alanlarına yönelik hazırlanmış özel programlar ile dil eğitimi verilir. Dersler haftada 20 ve 30 saati kapsayan çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Regent bünyesinde; Aile Yanı, Hotel, Misafir Evi ya da Summer Residence konaklama seçeneklerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Maksimum 12 Kişilik Sınıflar, tartışma alanı ve bilgisayar paketi ile İngilizce öğrenimi, ücretsiz internet hizmetleri bulunur.
  • Fiyat
   : Haftalık 270£ 'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar