York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Regent Bournemouth Dil Okulu

Regent Bournemouth Dil Okulu

Regent Bournemouth Dil Okulu

Regent dil okulu sektörün en eski okullarından bir tanesidir. Oxford Street’te 1964 yılında kurulan Regent 50 yılı aşkın süredir eğitim sektöründe hizmet vermektedir. Merkezi lokasyonlarda okulları bulunan Regent, farklı lokasyonlardaki okul seçenekleri ile ön plana çıkıyor ve kaliteli eğitim anlayışı ile öğrencilerin rahatlıkla seçebileceği bir okul haline geliyor. Regent Cambridge, Regent Brighton, Regent Edinburgh, Regent London, Regent Oxford olarak birçok lokasyonda eğitim veren bu köklü ok...

Regent dil okulu sektörün en eski okullarından bir tanesidir. Oxford Street’te 1964 yılında kurulan Regent 50 yılı aşkın süredir eğitim sektöründe hizmet vermektedir. Merkezi lokasyonlarda okulları bulunan Regent, farklı lokasyonlardaki okul seçenekleri ile ön plana çıkıyor ve kaliteli eğitim anlayışı ile öğrencilerin rahatlıkla seçebileceği bir okul haline geliyor. Regent Cambridge, Regent Brighton, Regent Edinburgh, Regent London, Regent Oxford olarak birçok lokasyonda eğitim veren bu köklü okul sizleri dil eğitimi anlamında üst seviyelere çıkaracak potansiyele sahip. Regent bahçeli Victorian tarzında inşa edilmiş bir binada faaliyet gösteriyor. British Council tarafından onaylı ve English UK üyesi olan okulda dersler, interaktif olarak ve ciddi bir atmosferde gerçekleştiriliyor. Okul sakin bir yerleşim bölgesinde yer alıyor ve sahile yakın olması da avantaj sağlıyor. Ayrıca okulun çevresinde dinlenme ve spor tesisleri de bulunuyor. Tüm bu olanaklar öğrencilerin ders dışında kalan zamanlarını şehri keşfederek ve bol bol pratik yaparak değerlendirmelerine yardımcı oluyor. Eğitim ve konaklama ücretleri hakkında tabii ki en doğru seçenekleri duymak isteyeceğinizden eminiz. York Education partnerliğinde bu soruları gelin birliikte cevaplayalım ve planlamalarımızı en uygun şekilde hemen gerçekleştirelim.  

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   2 - 3 Hafta £ 451
   4 - 7 Hafta £ 421
   8 - 11 Hafta £ 391
   12 - 52 Hafta £ 366
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   52 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   25
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Regent
  • Seviye
   : Regent dil okulunun seçkin programları kapsamında; İngilizce Dünyası, Evde Öğretim, Cambridge Exam Preparation, Bireysel Öğretim ve IELTS Exam Preparation çalışmaları yer alır. Dersler seçilen alana göre haftalık 20 ve 30 saati kapsayan çalışmalar ile uygulanır
  • Konaklama
   : Konaklama seçenekleri arasın aile yanı konaklama ve summer residence yer alıyor. Size uygun olan konaklama seçeneğinden faydalanabilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Regent bünyesinde; Maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim, televizyonlu öğrenci salonu, ücretsiz internet, geniş bir bahçe ve yazları barbekü aktiviteleri yer alır.
  • Fiyat
   : Haftalık 270 £'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar