York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

PROFICIENCY

PROFICIENCY

Yabancı dil her alanda karşımıza çıkar. Doğru bir kariyer çizebilmek için üniversite tercihleri önemlidir. Tercih ettiğimiz her üniversite mutlaka bazı bölümleri çerçevesinde yabancı dil hazırlık sınıfları barındırır. Beraberinde mutlaka dil öğrenmeyi gerektiren bölümler içerir. İlk olarak, diliniz yeterince iyi ise ve siz hazırlığı gereksiz olarak görüyorsanız veya dışarıdan kısa süreli alacağınız bir yurt dışı programı ile dilinizi kısa sürede geliştirme şansınız var ise hazırlık sınıfı sizler...

Yabancı dil her alanda karşımıza çıkar. Doğru bir kariyer çizebilmek için üniversite tercihleri önemlidir. Tercih ettiğimiz her üniversite mutlaka bazı bölümleri çerçevesinde yabancı dil hazırlık sınıfları barındırır. Beraberinde mutlaka dil öğrenmeyi gerektiren bölümler içerir. İlk olarak, diliniz yeterince iyi ise ve siz hazırlığı gereksiz olarak görüyorsanız veya dışarıdan kısa süreli alacağınız bir yurt dışı programı ile dilinizi kısa sürede geliştirme şansınız var ise hazırlık sınıfı sizler için vakit kaybı olabilir.
Hazırlık sınıflarının atlatılması üzerine her üniversite kendi kriterlerini belirler. İstenilen kriterleri sergileyen her aday mutlaka başarılı sayılır. Hazırlık atlama sınavları yani Proficiency'e hazırlık aşamasında gayret gösterilmesi gerekir. Alanınızın gerektirdiği yabancı dil ile ilgili eğitimleri almak adına tercih edebileceğiniz en iyi kurslar genel itibari ile İstanbul da yer alır. Fakat İstanbul’daki kurslar her anlamda sizlere uymayabilir. O nedenle yabancı dil eğitimlerinizi yurt dışında gerçekleştirilmeyi de tercih edebilirsiniz. Eğer alanınızı ilgilendiren hazırlık atlama sınavı için yurt dışı eğitimleri ile hazırlıklar yaparsanız hem hızlı sonuç alırsınız, hem de lisans süresi boyunca rahat edebilirsiniz. Proficiency, mutlaka hangi dili gerektiriyor ise o alanda uzmanlık sergilemeniz gerekir.Proficiency kursu, kesinlikle eksiksiz olarak hizmet vermesi gereken bir eğitim alanıdır. 

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak size uygun eğitim programını tasarlamamız için ücretsiz danışmanlık  hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için Nişantaşı’nda ki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar