York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Oxford Yurt Dışı Yaz Okulu

Oxford Yurt Dışı Yaz Okulu

Oxford Yurt Dışı Yaz Okulu

Oxford: Tarihi 8.yy'a dayanan şehrin nüfusu yaklaşık 150.000 civarındadır. Yüzyıllardır öğrenci şehri olma özelliğini kaybetmemiş. Kendinizi daha öğrenci hissedeceğiniz bir şehir haline gelmiş. Blackwells Kitapevi ziyaret alan önemli noktalarından biridir Oxford’un. Bu kitapevinde kitap satışları için ayrılan Avrupa’daki en büyük oda olma unvanını taşıyan Norrington Odası bulunmaktadır. Oda yaklaşık 930 m2 dir. Her tarafı müzeler, kütüphaneler, dil okulları ve sanat galerileriyle dolu bu şehrin....

Oxford: Tarihi 8.yy'a dayanan şehrin nüfusu yaklaşık 150.000 civarındadır. Yüzyıllardır öğrenci şehri olma özelliğini kaybetmemiş. Kendinizi daha öğrenci hissedeceğiniz bir şehir haline gelmiş. Blackwells Kitapevi ziyaret alan önemli noktalarından biridir Oxford’un. Bu kitapevinde kitap satışları için ayrılan Avrupa’daki en büyük oda olma unvanını taşıyan Norrington Odası bulunmaktadır. Oda yaklaşık 930 m2 dir. Her tarafı müzeler, kütüphaneler, dil okulları ve sanat galerileriyle dolu bu şehrin. Yemyeşil parkları, tarihi ve kültürel geçmişi ile Oxford her öğrencinin hayalini süsleyen bir şehir ve eğitim bölgesidir. Tarihin eskitemediği, eskittikçe güzelleştirdiği bu güzide şehirde Yurt Dışı Yaz Okulu fırsatını deneyimli Yurt Dışı Eğitim danışmanlarımız ile güzelleştirin.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar