York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Oxford Yurt Dışı Eğitim

Oxford Yurt Dışı Eğitim

Oxford Yurt Dışı Eğitim

Oxford: Londra’dan Victoria Coach Station’dan her 20 dakikada bir kalkan ekspres otobüslerle 1 saat 10 dakikada varabileceğiniz sevimli bir şehir. Buradaki üniversite sistemi, öğrencilerin hayatına girmeyi çok kolay hale getirmiş. En eski kolejleri Merton ve Balliol’dur. 450 yıllık St.John College akıl almaz eğitim sistemi ile burada eğitim vermektedir. Bu şehirdeki üniversite ve kolejler öğrenmeye ve yenilenmeye fazlasıyla açıktır. Orta seviyede bir restorantta yemek £25, markette 1 kg biftek £...

Oxford: Londra’dan Victoria Coach Station’dan her 20 dakikada bir kalkan ekspres otobüslerle 1 saat 10 dakikada varabileceğiniz sevimli bir şehir. Buradaki üniversite sistemi, öğrencilerin hayatına girmeyi çok kolay hale getirmiş. En eski kolejleri Merton ve Balliol’dur. 450 yıllık St.John College akıl almaz eğitim sistemi ile burada eğitim vermektedir. Bu şehirdeki üniversite ve kolejler öğrenmeye ve yenilenmeye fazlasıyla açıktır. Orta seviyede bir restorantta yemek £25, markette 1 kg biftek £9.67, taşımacılık adına tek biletlerin £2,10 olduğu bilgisini de sizlerle paylaşalım. Lisans eğitimleri başvuruları  Eylül sonu Ekim başıdır. Siz de geç kalmayın hemen York Education partnerliğinde İngiltere’ye uçun.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar