York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Oxford Yurt Dışı Dil Okulu

Oxford Yurt Dışı Dil Okulu

Oxford Yurt Dışı Dil Okulu

Oxford dünyanın en saygın ve seçkin okullarına ev sahipliği yapması ile bilinen önemli şehirler arasında yer alır. Çok sayıda ülkeden katılımın sağlandığı sınıflarda yapılan dil eğitim çalışmaları sayesinde uluslararası arkadaş grupları oluşturmaya yardımcı olan Oxford dil okulları, aynı zamanda büyük bir kısmı öğrencilerden oluştugu için üniversite şehri statüsünde yer alır. Oxford’da kaliteli ve güvenli ortamlarda ihtiyaca yönelik seçenekler ile konaklamak oldukça kolaydır. Prestijli Oxford ün...

Oxford dünyanın en saygın ve seçkin okullarına ev sahipliği yapması ile bilinen önemli şehirler arasında yer alır. Çok sayıda ülkeden katılımın sağlandığı sınıflarda yapılan dil eğitim çalışmaları sayesinde uluslararası arkadaş grupları oluşturmaya yardımcı olan Oxford dil okulları, aynı zamanda büyük bir kısmı öğrencilerden oluştugu için üniversite şehri statüsünde yer alır. Oxford’da kaliteli ve güvenli ortamlarda ihtiyaca yönelik seçenekler ile konaklamak oldukça kolaydır. Prestijli Oxford üniversitelerinde yer verilen dil okulu programları, en kapsamlı eğitim çalışmaları esas alınarak ve alanında deneyimli eğitim koçları liderliğinde gerçekleştirilir. Eğitim sektöründe oldukça gelişmiş olarak bilinen Oxford okulları, akademik anlamda sağlam bir basamak olmakla beraber kariyer anlamında destekleyici imkanları bünyesinde barındırır. Bu nedenle genel olarak tercih önceliği bulunur.

Oxford dil okulu seçenekleri için Nişantaşı’nda ki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0216 577 47 77 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar